Startē Rudens Kauss 2020

Ar spēli starp FK Saurieši un Mangal komandām sākās Rudens Kausa 2020 izspēle.

Rudens Kausa 2020 pirmajā spēlē pārāki izrādījās Mangal futbolisti, kuri ar rezultātu 2:0 pārspēja FK Saurieši komandu. Vārtus Mangal komandas labā guva Damirs Urazmetovs un Dmitrijs Stepins.

Šogad Rudens Kausā piedalās 5 komandas starp kurām ir iepriekšējā gada trīs dalībnieces: FK Lielupe, FK Valor un FK Saurieši komandas, kā arī divas turnīra jaunpienācējas, bet mums jau tik labi zināmas komandas: FK Aliance un Mangal.

Turnīra ietvaros ir plānots aizvadīt viena apļa turnīru, katrai komandai aizvadot pa divām spēlēm mājās un viesos. Turnīra trīs labākās komandas tiks apbalvotas ar kausiem un medaļām, kā arī Rudens Kausa uzvarētāja rīcībā uz vienu gadu nonāks arī staigājošais kauss.


Šobrīd Rudens kauss atrodas FK Lielupe rīcībā, kuri pagājušogad izcīnīja uzvaru, Rudens Kausa 2019 finālā pārspējot FK Valor komandu. Trešajā vietā pagājušogad palika FK Saurieši komanda. FK Lielupe komandas pieteikumā šogad ir 10 spēlētāji, kuri ir triumfējuši pagājušogad šajā turnīrā.

FK Lielupe sastāvs:
Vārtsargi: Aleksandrs Černovs, Jevgenijs Jenats, Antons Vasiļjevs, Adrians Daniels Kaufmanis
Aizsargi: Artjoms Timohins, Romāns Kaplāns, Artūrs Sereda, Dmitrijs Ročāns, Gvido Rožinskis, Maksims Bočarņikovs, Mārtiņš Auziņš, Artūrs Rudzītis, Andrejs Aņņenkovs, Riccardo Paoli
Pussargi: Kārlis Villerušs, Timurs Favarisovs, Nils Veipāns, Andrejs Ivanovs, Jevgēnijs Žukovs, Mehdi Faraaz Abbas, Rakhul Retunati, Artis Kalniņš, Dainis Sondors
Uzbrucēji: Aivis Uldriķis, Pāvels Baikovs, Daniels Daģis, Elvis Elksnis, Kristaps Mackovs, Jonatāns Goba

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris): “Pagājušogad šī bija pirmā trofeja par pirmo vietu komandai. Nav nozīmīgi, kāds turnīrs, vienmēr ir patīkami uzvarēt. Turnīra formāts ir tāds, ka nav laika ieskrieties, ir tikai četras spēles, tāpēc katrs punkts var būt izšķirošs. Domāju ka arī mūsu puiši grib atkārtot pagājušā gada panākumu, kaut gan aizstāvēt titulu vienmēr ir grūtāk nekā to izcīnīt pirmo reizi. Darīsim visu, kas būs mūsu spēkos, lai kauss paliek pie mums!


FK Valor komanda pagājušogad izcīnīja pirmo vietu grupu turnīrā, nospēlējot neizšķirti ar FK Saurieši komandu un pārspējot FK Lielupe futbolistus, kuri uz to brīdi jau bija garantējuši vietu Rudens Kausa 2019 finālā, taču finālā FK Lielupe bija pārāki, līdz ar to FK Valor komanda atgriežas, lai revanšētos.

FK Valor sastāvs:
Vārtsargs: Ralfs Graudiņš
Aizsargi: Dāvids Čudars, Vitālijs Vatrala, Ints Jeršovs, Ēriks Irbe, Rauls Kviesītis, Aleksejs Vancāns, Jurģis Cīrulis, Gustavs Bērziņš, Mārtiņš Vecvagars, Diāns Veļičko, Kārlis Liepiņš
Uzbrucēji: Pauls Bērziņš, Rūdolfs Ratfelders, Jānis Kviesītis, Rinalds Veļičko, Ralfs Kundziņš, Valentīns Koļesovs, Edvards Saule, Kristaps Klišāns, Oskars Žagars, Kārlis Prauliņš, Viktors Paēglis, Vladislavs Zarščikovs

Dāvids Čudars (FK Valor galvenais treneris): “Futbola klubs Valor piedalās otro gadu tradicionālajā Rudens Kausā. Pagājušo gadu zaudējām spēlē par 1.vietu – šogad nekas cits neatliek, kā uzvarēt turnīru!


Ar FK Saurieši komandu mūs pēdējā laikā saista ļoti daudz visādi notikumi. Kopā ar Sauriešu komandu pagājušogad organizējam Tautas Kausu, kurā 2019.gadā triumfēja tieši FK Saurieši komanda, savukārt šogad mums izdevās revanšēties par pagājušā gada neveiksmi, kā arī tieši FK Saurieši un FK Lielupe ir šī turnīra dibinātājas. 2019.gada Rudens Kausa izspēlē FK Saurieši zaudēja FK Lielupe komandai un nospēlēja neizšķirti ar FK Valor, līdz ar to paliekot trešajā vietā. Viens no FK Saurieši trumpjiem ir viņu aktīvie līdzjutēji, kuri noteikti dzīs viņu spēlētājus uz priekšu katrā spēlē.

FK Saurieši sastāvs:
Vārtsargs: Daniels Tarnavskis
Aizsargi: Vladimirs Nikoļuks, Arturs Jaronis, Vladimirs Lovins, Pāvels Baševojs, Jevgeņijs Orehovs, Jānis Skvorcovs
Pussargi: Daniels Fogels, Aleksandrs Šavšukovs, Dmitrijs Sarbantovičs, Vladislavs Vorančuks, Ilja Andrejevs
Uzbrucēji: Kaspars Trifanovs, Emīls Tarnavskis, Valērijs Dargelis, Andrejs Loginovs
Universāļi: Artūrs Saulīts, Ņikita Uhovs, Konstantīns Guļenko, Vadims Pavļikovs

Kaspars Trifanovs (FK Saurieši kapteinis): “Šodien startēja Rudens kauss 2020 piecu komandu konkurencē, kas ir lieliska iespēja komandām pārbaudīt savus spēkus. Gaidu, ka visas komandas centīsies parādīt savu labāko spēli. Esmu pārliecināts par lielisku atmosfēru visās spēlēs.


Ar FK Aliance komandu FK Lielupe ir diezgan bagāta spēļu vēsture. Abu komandu savstarpējās spēles allaž ir bijušas ļoti emocionālas, tieši ar FK Aliance komandu ir bijusi viena no trakākajām FK Lielupe spēlēm komandas vēsturē, kad 2.līgas čempionāta spēlē tika fiksēts neizšķirts ar rezultātu 5:5. Pret FK Aliance komandu tālajā 2014.gadā tagadējais FK Lielupe kapteinis Pāvels Baikovs guva FK Lielupe pirmos vārtus LFF Sacensībās, toreiz palīdzot izcīnīt arī pirmo punktu komandas vēsturē. Šobrīd FK Aliance komanda spēlē jaunizveidotajā 2.Līgā, kas ir līgu augstāk par mums, pēdējo gadu laikā šī komanda ir ļoti progresējusi un tieši FK Aliance komanda tiek uzskatīta par Rudens Kausa 2020 galveno favorīti.

FK Aliance sastāvs:
Vārtsargi: Ronalds Romanovskis, Ainārs Bērziņš
Aizsargi: Kristaps Smiltēns, Lauris Blīgzna, Arvis Gerhards, Rūdolfs Lielauss, Māris Roze, Matīss Sidorovs
Pussargi: Jānis Kleperis, Andris Brencis, Edvards Eisaks, Egils Martinsons, Ivars Ozoliņš, Matīss Spaile, Kristaps Taulavičus, Aleksandrs Alunāns, Raivis Anžāns, Roberts Kampiņš, Graham Williams, Carlos Jalil, Niko Knottnerus, Wolf Pellet, Artūrs Blankenfelds
Uzbrucēji: Arvīds Kiršteins, Kristaps Kristapsons, Kaspars Podskočijs

Jānis Kleperis (FK Aliance galvenais treneris): “Cerams izdosies izspēlēt šoruden. Tiekamies futbola laukumos!


Ar Mangal komandu FK Lielupe ceļi krustojās pagājušajā Rīgas telpu futbola līgas sezonā. Mangal komandu pārstāv divi ilggadējie FK Lielupe spēlētāji: Artūrs Sašņikovs un Oļegs Hafizovs, viens no šī gada aizsardzības līderiem Damirs Urazmetovs, kā arī vairāki bijušie komandas spēlētāji. Starp Mangal spēlētājiem ir arī tie, kuri pagājušajā gadā triumfēja šajā turnīrā FK Lielupe sastāvā: Oļegs Hafizovs, Edgars Dancevs, Artūrs Sašņikovs un Sergejs Beļakovs.

FC Mangal sastāvs:
Vārtsargs: Valerijs Meļihovs
Aizsargi: Jurijs Pedurecs, Damirs Urazmetovs, Iļja Obidins, Georgijs Dailidjonoks, Oļegs Hafizovs, Sergejs Danilovs, Aleksejs Kožemjakovs
Pussargi: Daniels Livšics, Edgars Dancevs, Artūrs Sašņikovs, Dmitrijs Stepins, Dmitrijs Ignaškins, Aleksandrs Smirnovs
Uzbrucēji: Konstantins Jekimovs, Andrejs Smilga, Sergejs Beļakovs, Sergejs Kolesničenko, Jevgenijs Semjonovs

Damirs Urazmetovs (Mangal kapteinis): “Beidzot ir parādījusies iespēja mūsu kolektīvam iziet laukumā. Neskatoties uz to, ka visi esam no dažādiem Rīgas apkaimēm, un neskatoties uz to ar ko katrs no mums ikdienā nodarbojas futbols mūs visus vieno. Arī šoreiz izlēmām mest izaicinājumu sev pašiem kā komandai un debitēt 8×8 futbola turnīrā. Mūsu mērķis ir cienīgi aizvadīt turnīru, katrā spēlē izlikt visus spēkus un gūt baudu no spēlēšanas.


Sekojiet līdzi Rudens Kausa gaitai FK Lielupe mājaslapā sadaļā Rudens Kauss 2020.

FK Saurieši
Ulbrokas vidusskolas stadions
Mangal
0 - 2
Final Score
FK Aliance
Rīgas 49.vidusskolas stadions
FK Valor
Ropažu Sporta centrs
12 - 0
Final Score
FK Valor
Ropažu Sporta centrs
FK Saurieši
Ulbrokas vidusskolas stadions
3 - 3
Final Score
Mangal
FK Aliance
Rīgas 49.vidusskolas stadions
3 - 6
Final Score
FK Lielupe
FK Aliance
Rīgas 49.vidusskolas stadions
2 - 4
Final Score
FK Aliance
Rīgas 49.vidusskolas stadions
FK Saurieši
Ulbrokas vidusskolas stadions
3 - 0
Final Score
FK Saurieši
Ulbrokas vidusskolas stadions
FK Lielupe
1 - 7
Final Score
FK Lielupe
Mangal
3 - 1
Final Score
FK Valor
Ropažu Sporta centrs
FK Lielupe
4 - 5
Final Score
Mangal
FK Valor
Ropažu Sporta centrs
1 - 3
Final Score

Rudens Kauss 2020

VietaKomandaSUNZGVZVVSPunkti
144002552012
24301171079
341121021-114
44103712-53
54013415-111