Pēdējā sezonas spēle pie tukšām tribīnēm

Rītdien FK Lielupe aizvadīs savu pēdējo spēli 2020.gada 3.Līgas čempionātā Rīgas 49.vidusskolas stadionā uzņemot Liepājas FS komandu, taču skatītājiem ieeja šajā spēlē būs liegta.

Šovakar tika saņemta informācija no Latvijas Futbola federācijas par ierobežojumu ieviešanu visu sacensību un treniņprocesu norisē. Izvērtējot esošo situāciju un pamatojoties uz 9. oktobrī pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos saistībā ar pasākumiem COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, tika nolemts liegt skatītāju klātbūtni amatieru sacensībās, tai skaitā Latvijas 1., 2. un 3. līgas turnīros. Līdz ar to pēdējo mājas spēli FK Lielupe būs spiesta aizvadīt pie tukšām tribīnēm.

Iepriekšējā kārtā FK Lielupe cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK Dobele Allegro komandu, izcīnot savu pirmo punktu šajā sezonā, rīt komanda ir motivēta parādīt labāko spēli šosezon un izcīnīt arī pirmo uzvaru sezonā. Pirmā apļa spēlē starp FK Lielupe un Liepājas FS pārāki izrādījās liepājnieki, kuri burtiski 30 sekundes līdz spēles beigām guva uzvaras vārtus. Tas bija viens no sāpīgākajiem zaudējumiem šosezon un komanda ļoti grib revanšēties par to neveiksmi.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris): “Neskatoties uz to, ka rīt mums nevarēs palīdzēt vairāki mūsu uzticīgie līdzjutēji, mēs centīsimies iepriecināt viņus vismaz attālināti, izcīnot pirmo uzvaru sezonā. Spēles gaitai varēs sekot līdzi mūsu Instagram kontā. Jūsu atbalsts būs jūtams, ka pirms spēles zem tradionālas Instagram ‘Matchday’ publikācijas uzrakstīsiet kādu novēlējumu, vai priecāsieties par spēlē notiekošo reaģējot uz mūsu ‘Stories’ par spēles gaitu. Mēs ticam komandā, un svarīga komandas sastāvdaļa ir arī mūsu līdzjutēji, kaut arī to nav tik daudz cik gribētos, bet atbalsts ir jūtams vienmēr!

Sezonas noslēdzošā spēle sāksies 15:30 Rīgas 49.vidusskolas stadionā, jūtiet mums līdzi sociālajos tīklos! Aicinām visus līdzjutējus būt saprotošiem, nopietni attiekties pret valsts norādījumiem un rūpēties par sevi un apkārtējiem.

Spēles detaļas

3. Līga 2020

Rīgas 49.vidusskolas stadionsKrišjāņa Valdemāra iela 65, Centra rajons, Rīga, LV-1010

(10)
FK Lielupe
Liepājas FS
1 - 5
Final Score
Game Statistics
0 Assists 0