Un atkal LU Kausa 1/4 ir pārcelts

Šovakar pirms gaidāmās jaunās LU Futbola Līgas sezonas tika plānots aizvadīt visas četras iepriekšējās sezonas LU Kausa izcīņas 1/4 fināla spēles. FK Lielupe šajā 1/4 finālā jātiekas ar ļoti principiālu pretinieku – Ej Tu Nost! komandu.

Šīs spēles tika plānots aizvadīt 2020.gada 16.martā, taču dažas dienas pirms tam, 12. martā valsts Krīzes vadības padomes sēdē tika pieņemts lēmums izsludināt visā valsts teritorijā ārkārtas stāvokli no 2020.gada 13.marta COVID-19 slimības izplatīšanās dēļ. Līdz ar to visas turnīra spēles tika atceltas uz nenoteiktu laiku, un beigu beigās sezona tika pārtraukta.

Septembrī LU Futbola Līgas vadība nāca klājā ar paziņojumu, ka pirms sākt jauno sezonu, divu nedēļu laikā tiks aizvadīts LU Kausa izcīņa. FK Lielupe šajā 1/4 finālā tiksies ar Ej Tu Nost! komandu, kuri 1/8 finālā pārspēja Smags gadījums komandu. Taču arī šovakar šī spēle nenotiks, un līgas starts ir atlikts uz nenoteiktu laiku. Lielu skaidrību, kad varētu notikt šīs spēles, ieviesīs rītdien plānotā valdības sēde, kurā varētu tikt lemts par vēl stingrākiem ierobežojumiem sporta jomā.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris): “Žēl, ka starts ir atlikts, ar nepacietību gaidām, kad ar šādu spēli uzsāksim savu, nu jau, 9. sezonu LU Futbola Līgā. Laika ieskrieties nebūs nevienai komandai, līdz ar to LU Kausa izcīņā būs veiksmīgāka tieši tā komanda, kura spēs ātri pielāgoties un ieskrieties, kā arī fiziski labāk sagatavota komanda, jo ja mēs pārvaram 1/4 fināla kārtu, tad jau nākam pirmdien vienā dienā komandām būs izaicinājums no divām spēlēm: pusfināli un fināls. Protams, par līgu šobrīd pāragri domāt nestabilas situācijas COVID-19 slimības izplatīšanas dēļ, nevar paredzēt vai vispār varēsim to aizvadīt, vēl vakar biju domājis, ka LU Kausa 1/2 fināla spēli nu jau neviens nepaspēs atcelt, bet nu notika, kas notika. Jāgaida jaunumi, bet tagad jāpievēršas Rudens kausa izcīņas svarīgākai spēlei pret FK Aliance

Kristaps Mackovs par FK Lielupe sastāvu uz gaidāmo sezonu (FK Lielupe spēlētājs, rezultatīvākais spēlētājs LU Futbola Līgas vēsturē): “Komandā ir jauni spēcīgi papildinājumi, kas paver iespēju cīnīties par Kausa iegūšanu. Ar maksimālu atdevi, saliedētību un gudru spēli šogad tas ir paveicams.

Arī Dāvis Braučs ļoti gaida sezonas sākumu (FK Lielupe spēlētājs): “Par iesildīšanos mierīgākās spēlēs varam aizmirst. Pirmā kausa spēle būs kā fināls pret principiālākajiem pretiniekiem. Ej Tu Nost! regulārās sezonas gaitā bija par 3% labāki nekā mēs, tādēļ motivāciju spēlei nebūs jāmeklē gluži kā divu līdzīgu lauvu tēviņu cīņai par mātītēm.
Skatoties uz sezonu, sastāvs mums ir stabils un līderu kodols – nemainīgs, tādējādi arī līmeņa ziņā būsim līdzīgi pērnajām sezonām – Top 6. Protams, spēlēšana LU Futbola Līgā nav tikai rezultātu dēļ, bet lielā mērā, lai satiktos ar draugiem un gūtu prieku no futbola – tas arī mūs vieno pēdējās sezonas.

LU Kausa 1/4 fināli:

Jautrie Zābaciņi – ET
FC Meteor – Latgalīte Squad
Ej Tu Nost!/Smags gadījums – FK Lielupe
FOX Travel – ČBK

Izmantotie resursi:
LU Futbola Līgas oficiālā Facebook lapa