Tuvojas Rudens kauss 2020

Tuvojas Rudens kausa izcīņa un komanda pamazām sāk gatavoties arī šim turnīram.

2019.gadā norisinājās pirmais Rudens kausa izcīņas izspēle, kurā piedalījās trīs komandas: FK Lielupe, FK Saurieši un FK Valor. Toreiz pārliecinoši pārspējot FK Saurieši komandu izbraukuma spēlē praktiski garantēja sev iekļūšanu Rudens kausa finālā. Tam sekoja mūsu pretinieku savstarpējā spēle, kurā abas komandas cīnījās neizšķirti, kas nozīmēja, ka FK Lielupe vēl pirms pēdējās spēles grupu turnīrā bija tikusi finālā. Atlika vien noskaidrot, kura no komandām stāsies pretī finālā. Savā otrajā šī turnīra spēlē FK Lielupe piekāpās FK Valor komandai, kas nozīmēja, ka abas komandas tiksies vēlreiz finālā, savukārt FK Saurieši palika trešajā vietā pirmajā Rudens kausa izspēlē. Diezgan nervozajā finālā pārāki bija FK Lielupe. Komandas rīcībā atnāca arī ceļojošais kauss.

Šogad Rudens kausa izspēles kārtība ir mainījusies. Ir paredzēts, ka turnīrā piedalīsies 6 komandas, kuras tiks sadalītas divās grupās pa 3 komandām. Komandas izspēlēs 1 apļa turnīru, abu grupu uzvarētāji automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet pārējās četras komandas cīnīsies saīsinātajā 1/4 finālā par tiesībām iekļūt pusfinālā. Tam pusfināli, spēle par 3.vietu un fināls. Savu dalību turnīrā jau ir apstiprinājušas iepriekšējā gada dalībnieces – FK Lielupe, FK Valor un FK Saurieši, kā jaunpienācēja šajā turnīrā būs arī FK Aliance komanda. Tāpat interesi ir izteikušas vairākas komandas, no kurām šobrīd tiek gaidīts apstiprinājums par dalību.

Līdz šīs nedēļas beigām vēl var paspēt pieteikties 2020.gada Rudens kausa izspēlei. Turnīra formāts paliek nemainīgs – 8×8, katrai komandai būs garantētas 3-5 spēles. Dalības maksa – 150 EUR no komandas. Šajā dalības maksā ir iekļauta tiesnešu apmaksa un apbalvojumi 1.-3. vietu ieguvējiem. Tāpat 2020.gada Rudens kausa uzvarētāja rīcībā uz gadu nonāks arī ceļojošais kauss. Lai pieteiktu savu komandu Rudens kausam, kā arī vairāk informācijas par turnīru, var zvanot uz telefona numuru: 26683592.

Lai ar emocijām un skaistiem vārtu guvumiem bagāts rudens! FK Lielupe nosargāt savu titulu un paturēt Rudens kausa ceļojošo kausu vēl uz vienu gadu.