Vasilijam Kolibasam šī sezona Rīgas Futbola līgā ir beigusies

Rīgas Futbola līgas kvalifikācijā traumu guvušais Vasilijs Kolibas izlaidīs visu turnīru un, iespējams, lielāko nākamās sezonas 2.Līgas čempionāta daļu.

Kā jau tika minēts, Vasilijs Kolibas guva traumu Rīgas Futbola līgas kvalifikācijas spēlē pret FK Odi, nespēdams patstāvīgi atstāt laukumu. Uzreiz bija redzams, ka trauma var likt Vasilijam izlaist visu turnīru. Taču ir apstiprinājušās sliktākās bažas – Vasilijs izlaidīs vismaz sešus mēnešus. Vasilijam ir konstatēts ceļgala locītavas plīsums, bet pēc magnētiskās rezonanses arī priekšējās krusteniskās saites plīsums. Decembra sākumā būs skaidrs, vai būs nepieciešama operācija, vai tomēr nē. Gadījumā, ja operācija būs nepieciešama Vasilijs var izlaist līdz pat gadam.

Vasilijs kļuva par vienu no komandas vērtīgākajiem spēlētājiem Rīgas Futbola līgas kvalifikācijā, palīdzot komandai izcīnīt pirmo vietu savā kvalifikācijas turnīra grupā un kvalificēties Rīgas Futbola līgas pamatturnīram. Tas ir liels zaudējums komandai, vēl jo vairāk tāpēc kā papildpieteikumi būs atļauti tikai pirms play-off spēlēm, līdz ar to, komandai būs jāiztiek bez viena no aizsardzības līderiem.

Visa komanda atbalsta Vasiliju un novēl atgriezties ierindā pēc iespējas ātrāk.