Parādam raksturu, bet tomēr piekāpjamies Tente komandai

Aizvadījām savu otro spēli Rīgas Futbola Līgas čempionātā, kurā tikāmies ar līdzšinējiem čempioniem Tente komandu, kuras sastāvā spēlē vairāki spēlētāji ar Latvijas Telpu Futbola Virslīgas pieredzi.

Spēle iesākās ar pārliecinošu Tente pārsvaru, kuri regulāri apdraudēja Lielupes vārtus. Un jau pirmā puslaika 15. minūtē tablo rādīja 0:4, kas arī atainoja spēles gaitu, jo tajā laikā mēs paguvām izdarīt tikai 2 sitienus vārtu rāmī.

Otro puslaiku uzsākām krietni aktīvāk, un ātri vien, uguņojot mūsu viesspēlētājam no Ukrainas – Georgijam Tkačovam, spējām rezultātu samazināt līdz 3:5. Lielupe izveidoja vēl dažus ļoti bīstamus momentus, bija visas iespējas samazināt līdz minimumam, bet, lai gan otro puslaiku aizvadījām krietni kvalitatīvāk, spēles gaitu nespējām lauzt, un pret vienu no turnīra favorītēm spēle noslēdzās ar 3:7.

Jau 20.novembrī mūs sagaida, iespējams, apakšgrupas smagākais duelis – pret FC Kengarags komandu, kas pirmajā kārtā spēja uzveikt Tente komandu. Spēles tiešraidi varēs vērot Rīgas Futbola Līgas oficiālajā Facebook lapā.

Lai iekļūtu turnīra izslēgšanas kārtā ir jāiekļūst apakšgrupas labāko 6 komandu skaitā. Vēl priekšā pieci dueļi, kuri būs ārkārtīgi izšķiroši.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe kapteinis): “Uzsākām spēli nedaudz baidoties no pretinieka, tas arī atspoguļojās rezultātā, vairākus vārtus atvedām sev paši. Bet spēles gaita parādīja, ka mums nav no kā baidīties, un jau otrajā puslaikā spēlējām daudz drošāk un spējām atspēlēt trīs vārtus. Devāmies vēl aktīvāk uzbrukumā, bieži vien jau pārgalvīgi dodoties uz priekšu, aizmirstot par aizsardzību. Bet iekritām uz pretuzbrukumiem, un beigās mums nelabvēlīgs rezultāts. Tomēr gribās pateikties puišiem par šo spēli, priekšā mūs gaida vēl sarežģītāka spēle – pret FC Kengarags. Centīsimies pārsteigt pretiniekus un izcīnīt pirmos punktus čempionātā pret vieniem no turnīra favorītēm. Nepārprotami, būs ļoti grūti, bet šodien mēs pieradījām pašiem sev, ka mēs spējam spēlēt pret spēcīgiem pretiniekiem, un tas ir pats galvenais šobrīd. Nekas traks nav noticis, jo mūsu galvenās spēles par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs tik un tā vēl ir priekšā.