Tuvojas jaunā LU Futbola Līgas sezona

“FK Lielupe” kārtējo reizi ir pieteikusies LU Futbola Līgas čempionātam. Šī būs 12. sezona, kad tiek organizēta LU Futbola Līga, un mūsu komanda ir viena no līgas tradicionālām komandām, jo iesāksim jau savu septīto sezonu LU Futbola Līgā (2012./2013. gada sezonu aizvadījām zem nosaukuma “Pēdējā Cerība”). Tikai trīs komandas ir piedalījušās vairāk kā 7. sezonās – “ET”– 9 un “FK Ķīm. Fak.” – 10, kā arī “SZF United” aizvadīja 8 sezonas, bet jau otro sezonu Sociālo zinātņu fakultāte LU Futbola Līgā nepiedalīsies. Tieši ar “SZF United” “FK Lielupe” 2012.gadā aizvadīja savu pirmo spēli vēsturē, izcīnot uzvaru ar 9:4.

Septembrī LU Futbola Līga ir piedzīvojusi pamatīgas pārmaiņas. Līgas formāts ir mainījies no telpu futbola formāta uz spēli 6×6. Tāpat, tiks aizvadīts viens aplis, pēc kura līga sadalīsies divās grupās. Paralēli tiks aizvadīts arī LU Kauss, kurā “FK Lielupe” startēs no 1/4 fināla.

Šogad LU Futbola Līgā piedalīsies 10 komandas: pēdējo divu gadu čempioni “Jautrie Zābaciņi”, 2018.gada LU Kausa finālisti “ČBK”, tradicionālās komandas “ET”, “FOX Travel” un “FK Ķīm. Fak.”, kā arī “Latgalīte” un “Ej Tu Nost!”. Šogad klāt nāks arī divas jaunas komandas – “LU Grillmix” un “The Squad”.

“FK Lielupe” sastāvā no iepriekšējā gada pieteikuma ir palikuši Kristaps Mackovs, Kārlis Villerušs, Jevgenijs Jenats, Renāts Rahimovs, Eduards Teifurovs, Dāvis Freimanis un Daniels Petrovs. Komandu pastiprināja arī daži jaunpienācēji – Kārlis Puriņš, Fabian Nett un Akbarkhon Saydazimov. Komandā spēlēs arī viena meitene – Diāna Šņepste. Kā arī komandā atgriezās Aleksandrs Hodakovskis. Nav izslēgts, ka komandu pastiprinās vēl kāds spēlētājs, jo pieteikumā ir palikušas trīs brīvās vietas.

Čempionātu iesāksim jau 15.oktobrī 21:00, kad atklāsim jauno LU Futbola Līgas sezonu ar spēli pret līgas jaunpienācējiem “The Squad”.