Četri “FK Lielupe” Jaunatnes komandas spēlētāji ir starp šī gada Jaunatnes čempionāta labākajiem

Trešdien, 28. novembrī, norisinājās tradicionālais Latvijas jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums.

Jaunatnes komandas treneris Andrejs Kolidzejs ir veicis lielu darbu futbolistu izaugsmē. Vairāki spēlētāji šogad spīdēja ne tikai Jaunatnes, bet arī 2.Līgas čempionātā. Foto – LFF.LV

Šajā pasākumā tika apbalvotas visas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta 2018. gada sezonas vecuma grupās godalgotās vietas izcīnījušās komandas un to treneri, kā arī apbalvoti katras vecuma grupas labākie spēlētāji visās laukuma pozīcijās. Tāpat tika sveikti aizvadītās Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmijas sezonas izcilnieki – pa 11 labākajiem spēlētājiem visās trīs vecuma grupās.

Šajā sezonā pie medaļām tika Andreja Kolidzeja vadīta apvienotā “FK Lielupe/AFA Olaine” U-16 komanda, kura izcīnīja pirmo vietu Attīstības grupā. Tāpat Agris Glaudāns un Dāvis Mārcis Valmiers, kopā ar šajā sezonā “FK Lielupe” komandā spēlējušo Kirilu Solovjovu, izcīnīja sudraba godalgas U-16 Elites grupā “Riga FC” sastāvā. U-14 Meistarības grupā spēlējošie “FK Lielupe” audzēkņi “AFA Olaine” komandas sastāvā izcīnīja 3.vietu U-14 Meistarības grupā.

Par šīs sezonas U-16 Attīstības grupas labāko pussargu tika atzīts Dāvis Mārcis Valmiers, savukārt Agris Glaudāns kļuva par šīs sezonas labāko uzbrucēju. Rolands Bočs tika iekļauts LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma grupas 11 labāko spēlētāju sarakstā. Kā arī U-14 Meistarības grupā par labāko uzbrucēju kļuva Georgijs Sačkovs.

Visa “FK Lielupe” komanda sveic šī gada laureātus, izsaka lielu pateicību Andrejam Kolidzejam par padarīto darbu un novēl jaunatnes komandas spēlētājiem kļūt vēl stiprākiem 2019.gada sezonā!

Izmantotais resurss: LFF.LV