FK Lielupe novēl laimīgu Jauno 2019. gadu!

FK Lielupe Prezidents / Galvenais treneris
Kārlis Villerušs

Dārgie futbola draugi!
Šis gads bija smags, Latvijas futbolam – ne tas veiksmīgākais. Arī mūsu komandai 2018.gadu var vērtēt divējādi, labs sākums un neveiksmīgas beigas. Bet no šī gada ir jāņem tikai tas pozitīvais, un šogad mēs pierādījām, ka esam spējīgi uzvarēt katru komandu, ja vien esam visi veseli, spējam rādīt skaistu spēli, ja vien esam vienoti. Novēlu, lai nākamais gads sākas ar smagu darbu, lai gada beigās mēs varētu priecāties ne tikai par kārtējās sezonas beigām, bet arī par pirmajiem sasniegumiem un godalgām! Novēlu, lai visi esam veseli, lai traumas un visi savainojumi iet secen.

Latvijas futbolam novēlu apvienoties viena mērķa priekšā – lai beidzot mūsu futbolistu sniegums starptautiskajā arēnā mūs priecē, lai ir lielās uzvaras, lai mēs varam lepoties.

Un, protams, novēlu, lai futbols ir un paliek mūsu sirdīs! Lai prieka pilns ir 2019.gads!

Dārgie futbola draugi!
No sirds apsveicu ar Jauno 2019.gadu. Ceru, ka katram no mums šis Jaunais gads atnesīs veiksmi gan futbola laukumā, gan ārpus tā. Lai katrs no Jums atrastu savu vietu futbola pasaulē.

FK Lielupe Viceprezidents
Jevgenijs Jenats

FK Lielupe Direktore
Anna Lauskiniece

Ticu Ziemassvētku vecītim un novēlu arī jums ticēt! Tam labajam, kas nāks, gaišajam un priekpilnajam! Lai jums šis laiks ir mīļuma pilns! Un lai visu gadu spējat tā pavadīt – atceroties, ka burvību apkārt rada mūsu domas!

Šajā gadā ir daudz kas piedzīvots: pieņemti lēmumi, kas agrāk netika pieņemti, papildināts valdes sastāvs, mainīts spēlētāju sastāvs, daži mūsu Jaunatnes komandas spēlētāji ir atzīti par labākajiem spēlētājiem savās laukuma lomās, uz mājas spēlēm nāca vēl vairāk ieinteresēto cilvēku. Protams, tur arī tika ieguldīts savs darbs, strādājām ar sevi, lai uz spēlēm būtu interesanti nākt. Piedzīvojām lielāko sakāvi un lielāko uzvaru komandas vēsturē. Septembrī sākām savu video blogu, lai būtu vēl tuvāki saviem atbalstītājiem un raisītu interesi par futbolu Latvijā. Apciemotas vairākas pilsētas izbraukuma spēļu ietvaros, saņemtas visdažādākās emocijas un atdots daudz spēku. Domāju, ka katram ir kādas domas par iegūto pieredzi un turpmāko attīstību. Viss lielais rodas lēnām, augot. Arī mēs esam krietni izauguši pa šo laika posmu. Taču šobrīd, pirms svētkiem, manā galvā un sirdī ir tikai pateicības vārdi katram, kurš apmeklēja mūsu spēles, atbalstīja mūs arī sociālajos tīklos, uzspiežot “Like” un “Share” pogas, pateicība katram komandas spēlētājam par mums uzticēto vadību, enerģiju un degsmi, ar kuru daudzi nāca uz treniņiem un spēlēja laukumā, un pateicība kolēģiem valdē par ideju atbalstīšanu un komandas attīstības veicināšanu.

Aicinu arī Jaunajā 2019.gadā katru būt atbildīgam par savu rīcību vai bezdarbību, un turēt prātā, ka viss, kas ir vajadzīgs, lai gūtu panākumus, ir neveiksmes ignorēšana un sava pārliecība. Grūti, bet darbojas ideāli.

FK Lielupe Mārketinga speciāliste
Marija Voronova

 

FK Lielupe Treneris
Rihards Vilnis

Laimīgu Jauno gadu!
Gribu novēlēt mūsu spēlētājiem, komandas vadībai un līdzjutējiem, lai tiktu sasniegti visambiciozākie mērķi un uzdevumi, lai šis gads beigtos uz pozitīvās nots un nākamais sāktos un tiktu aizvadīts tikai pozitīvi!

Novēlu visiem laimīgu un prieka pilnu jauno gadu! Galvenais vēlējums, lai nākošais gads izdodas vēl labāks kā iepriekšējais. Lai piepildās nākotnes sapņi,  ieceres un plāni, kā arī, lai izdodas realizēt visu to, ko nesanāca šajā gadā! Laimīgu jauno gadu!

FK Lielupe Ekipējuma speciālists
Mārtiņš Auziņš

FK Lielupe IT speciālists
Renāts Rahimovs

Milzīgs sveiciens komandai, valdei un līdzjutējiem. Šīs gads bija grūts un pilns ar jauniem izaicinājumiem. Novēlu visiem, lai piepildās viss iecerētais gan komandā, gan privātajā dzīvē. Lai iecerētie sasniegumi izpildītos uz visiem 200%

Priecīgus svētkus! Novēlu katram jaunajā sezonā iztikt bez traumām un sasniegt labāko formu karjerā. Spēku un izturību, lai katrs treniņš, katra spēle nestu prieku un vēlmi tiekties pēc augstākiem rezultātiem. Daudz skaistu vārtu un uzvaru. Lai 2019. gada sezona kļūtu par veiksmīgāko FK Lielupe vēsturē! Lai izdodas!

FK Lielupe Video speciālists
Mareks Žolnerovičs

FK Lielupe Video operatore
Aleksandra Belaja

Novēlu, lai visi 2019.gadā kluptu, kristu un raudātu… bet kluptu pret naudu, kristu apskāvienos un raudātu no prieka!

 

Novēlu FK Lielupe komandai laimīgu Jauno gadu!

Lai jaunais gads atnes visu, par ko sapņojat, un pat nedaudz vairāk, lai viss sliktais paliek šajā gadā. Jaunais gads – tā ir jaunu iesākumu iespēja. Lai sapņi kļūst par realitāti un aizsniedzamiem, bet iesākumi – realizēti!

FK Lielupe Goda prezidente
Helena Villeruša