Sākam gatavoties 2019.gada 2.līgas čempionātam

“FK Lielupe” šonedēļ atgriezās no tā sauktā atvaļinājuma un uzsāka gatavošanos 2019.gada sezonai.

Pēdējo reizi spēlētāji tikās vēl pagājušajā gada 16.decembrī, kad tika aizvadīts tradicionāls iekšējais Ziemassvētku kauss. Vairāk kā mēnesi ieilgušajā pauzē kluba vadība risināja un turpina risināt visus jautājumus, lai klubs varētu šogad ne tikai piedalīties 2.Līgas čempionātā, bet arī cīnīties par sava reģiona labāko trijnieku. Pirmdien futbolisti aizvadīja mini-turnīru “Elektrum” Olimpiskajā centrā 6×6 formātā, kopā ar Latvijas Universitātes izlases spēlētājiem un “FS Metta” jauniešiem. Bet vakar, uz Arkādija stadiona mākslīgā laukuma, kur savulaik “FK Lielupe” gatavojās savai pirmajai sezonai, komanda atsāka treniņus. Jau šo sestdien plkst.12:00 Rīgas Ostvalda vidusskolas stadionā aizvadīsim pirmo pārbaudes spēli 2019.gadā, braucot ciemos pie “R.F.K.”.

Ir tik labi atgriezties un aizvadīt pirmo gada treniņu tieši šajā stadionā, uzreiz nāca atmiņā, kā viss notikās toreiz un cik daudz mainījās mūsu komandā pa šiem gadiem. Protams, bija plānots atgriezties no atvaļinājuma pēc iespējas atrāk, bet, diemžēl dažādu apstākļu dēļ tas nebija iespējams. Slikti ir arī tas, ka arī šogad Ziemas kauss ies secen, bet toties ir vairākas komandas, kuras ir gatavas aizvadīt pārbaudes spēles jau tagad, kas ir ļoti labi. Runājot par sastāvu, tad ir vairāki spēlētāji, kuri atgriezīsies ierindā februāra beigās-marta sākumā, tāpēc pagaidām gatavojamies ar to sastāvu, kāds ir, un, protams, gaidām jaunpienācējus savā ģimenē.” – teica komandas galvenais treneris Kārlis Villerušs.

Ja arī tu gribi pievienoties komandai, droši zvani – 26683592, raksti – fklielupe@gmail.com, vai aizpildi anketu mūsu mājaslapā. Un tad jau noteikti pavisam drīz arī tu tiksi pie savas iespējas iziet laukumā “FK Lielupe” kreklā.