Divi mūsu topošie treneri uzsāk C-LFF treneru kursus

Pagājušonedēļ uzreiz divi “FK Lielupe” topošie treneri – Marija Voronova un Kārlis Puriņš uzsāka mācības C-LFF treneru kursos.

Kopā ar viņiem šajos treneru kursos piedalās arī citi 15 C-LFF trenera licences pretendenti, starp kuriem arī ir Latvijā labi pazīstami futbolisti – Antons Jemeļins, Ģirts Karlsons, Jurijs Žigajevs, kā arī daži citi mums pazīstami 2.Līgas klubu pārstāvji – Jānis Kleperis (“FK Aliance”) un Ģirts Kreics (“FK Limbaži”). Tāpat šajos kursos piedalās arī: Harijs Āboliņš, Ivans Ģēģers, Arvis Juzups, Nora Krevņeva-Baibakova, Vitālijs Kudrjašovs, Kristaps Kristiāns Lauskis, Mārtiņš Rubļevskis, Oļegs Semjonovs, Mārtiņš Solovjakovs un Romāns Šimanovskis.

Mēs pajautājām abiem mūsu studentiem, kāpēc viņi nolēma pieteikties šiem treneru kursiem, ko viņi no tiem sagaida un kādi ir viņu nākotnes mērķi.

Kārlis Puriņš: “Es vēlos dot savu ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā un nākotnē. Šajos kursos es gaidu daudz interesantu notikumu un vērtīgas informācijas, kā arī sagaidu lielisku sadarbību ar kolēģiem un pasniedzējiem. Mans mērķis ir nākotnē strādāt ar pieaugušo komandu profesionālā līmenī.”.

Marija Voronova: “Motivācija radās strādājot jau kādu laiku “FK Lielupe” komandā. Ir vēlme palīdzēt komandai attīstīties, redzu, ka ir nepieciešami papildspēki treneru korpusā, kurus nav nemaz tik viegli šobrīd atrast dažādu iemeslu dēļ. Pēdējā laikā dažas reizes jau mazliet palīdzēju treniņos galvenajam trenerim ar kādiem nelieliem uzdevumiem. Patika. LFF maksimāli cenšas popularizēt sieviešu futbolu, aicinot daiļā dzimuma pārstāves pieteikties šiem treneru kursiem – nodomāju, ka ir jāmēģina, kāpēc ne? Ir noteikti jāsaka, ka es joprojām esmu lieliskā iespaidā pēc pirmās kursu dienas! Paldies katram, kas iegulda sevi Latvijas futbola attīstībā. Man ir tāda iespēja mācīties vienā grupā ar pieredzējušajiem futbolistiem, cilvēkiem, kam patīk futbols. Man nav bijusi pieredze trenera darbā vai kā futbolistei, tāpēc sagaidu no sevis – paņemt maksimumu no iedotās informācijas, no pieredzes apmaiņas un iemācīties prasmīgi to pielietot. Tieši kā treneri redzu sevi darbā ar nākotnes “FK Lielupe” sieviešu komandu. Sieviešu futbola popularizēšana. Tas šobrīd ir mans mazliet tālāks mērķis, tuvāks – palīdzēt esošajā komandas kārtībā, lai ir vēl lielāka attīstība tās darbībā.”.

Novēlam veiksmi abiem topošajiem treneriem, izbaudīt šo laiku mācoties, un veiksmīgi nokārtot eksāmenus augustā.

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola federācijas oficiālā mājaslapa