Noslēdzām sezonu ar vērienīgu pasākumu

Kluba Viceprezidents Jevgenijs Jenats stāsta par būtiskākajām pārmaiņām komandā. Foto – Marija Voronova

Īsi pirms vakardienas lielā pasākuma kļuva skaidrs, ka “FK Lielupe” 2018.gada sezonas Vidzemes reģiona 2.Līgas čempionātu noslēdza 7.vietā. Spriežot pēc pirmā apļa rezultātiem, tas nebūt nav tas, uz ko komanda tiecās un plānoja, taču traumas un neveiksmīgs otrais aplis nobīdīja ambīcijas par pirmajām medaļām uz nākamo sezonu. Lielajā “FK Lielupe” Futbola dienas plānā bija uzreiz vairāki notikumi un par visiem pēc kārtas.

Vispirms kluba vadību  un tā spēlētājus gaidīja lielā komandas kopsapulce, kura pulcēja gan visus kluba valdes locekļus, gan arī lielāko daļu no spēlētājiem. Treneru štābs atskaitījās par 2018.gada sezonas veiksmēm un neveiksmēm, paskaidrojot arī visus iemeslus un padaloties ar spēlētājiem  ar rīcības plānu, kas jau ir akceptēts kluba vadībā. Spēlētājus gaida būtiskas pārmaiņas. Viņus gaida stingrāki noteikumi, bet tas viss ir saprotams – ja gribi uzvarēt, tad ir nepārtraukti jāstrādā un nedrīkst atļaut sev atslābināties ne uz mirkli. Bet ar stingrākiem noteikumiem kluba vadība piedāvā  arī ērtākus un labākus apstākļus spēlētājiem. Var redzēt, ka klubā ir atgriezeniskā saite. No spēlētājiem ne tikai tiek kaut kas prasīts, bet arī ir dota motivācija, un valde meklē risinājumus spēlētāju problēmām. Noteikti komandā parādīsies jaunās sejas, tāpēc, ja arī tu, šo rindu lasītāj, gribi sevi izmēģināt un jau tuvākā laikā doties laukumā “FK Lielupe” formas tērpā kādā no pārbaudes spēlēm, tad noteikti sazinies ar mums.

Kristīne Zivtiņa Ziemas čempionātā bija “FK Lielupe” komandas kapteine. Valde neslēpj, ka tiek darīts viss, lai Sieviešu komanda būtu, taču vai tas izdosies? Foto – Marija Voronova

Pēc lielās sapulces sākās arī “FK Lielupe” Futbola dienas lielā programma. Sākumā tika aizvadīts atklāts treniņš, kurā varēja piedalīties ikviens gribētājs. Šajā treniņā piedalījās divas meitenes no “FK Lielupe” Sieviešu komandas, par kuras nākotni tiks lemts jau tuvākajā valdes sēdē, kura ir paredzēta oktobra otrajā nedēļā, kā arī vairāki komandas jaunienācēji, vai tie, kuri tikko sāk atgriezties ierindā no traumām. Un protams, viesi, gribētāji pavadīt svētdienu futbola svētku gaisotnē. Vairāki no treniņa dalībniekiem izteica savu vēlēšanos pievienoties komandai, par ko mums ir tikai prieks.

 

 

Cīņa konkursos bija spraiga. Foto – Marija Voronova

Bet pasākuma kulminācija notika jau pēc tam – spēle pret bijušajiem spēlētājiem. Šoreiz bija jauns formāts šai tradīcijai, pirms spēles dalībniekus gaidīja konkursi, par kuriem tika doti punkti. Viss sākās ar stafeti, kurā bija 5 zonas. Pa 5 spēlētājiem no katras komandas sacentās veikluma, ātruma un tehnikas stafetē, kurā veiksmīgāki bija “FK Lielupe EX” komandas pārstāvji. Tālāk sekoja Crossbar Challenge un krustiņi-nullītes konkursi. Šoreiz Crossbar challenge konkursā gāja grūti, un tikai viens precīzs trāpījums atnesa bijušo spēlētāju komandai jau otro punktu, kamēr laukuma otrajā malā, paralēli notiekošajā krustiņi-nullītes konkursā, “FK Lielupe” spēlētāji vienu punktu atguva. Futneta un “pendeļu” konkursos virsroku ņēma “FK Lielupe EX” futbolisti, līdz ar to lielā spēle sākās ar rezultātu 4:1 bijušo spēlētāju labā.

Victor Heinonen debitēja “FK Lielupe” sastāvā. Foto – Marija Voronova

Lielajā spēlē “FK Lielupe” futbolisti devās atspēlēties, un diezgan ilgi viņiem tas nesanāca. Kārlis Villerušs un Pāvels Baikovs izveidoja vairākus teicamus momentus, taču vārtos bija lielisks Artūrs Sašņikovs. Aleksejs Vasiļjevs labi tika galā ar “FK Lielupe EX” komandas kapteiņa pienākumiem, un bijušie spēlētāji pirmie guva vārtus – 5:1. Ar šādu rezultātu komandas devās pārtraukumā, pēc kura, beidzot Pāvels Baikovs spēja atslēgt vārtus un lieta aizgāja. Otrajā puslaikā “FK Lielupe” guva sešus vārtus pēc kārtas. Pie rezultāta 7:5 “FK Lielupe EX” spēlētāji vienus vārtus atguva, taču tam sekoja vēl divi vārtu guvumi. Jāatzīst, “FK Lielupe EX” cīnījās līdz pat pašām beigām, bet spēja atspēlēt tikai vienus vārtus – 9:7 “FK Lielupe” labā.

“FK Lielupe” sastāvs: Antons Vasiļjevs, Vasilijs Kolibas, Victor Heinonen, Artis Kalniņš, Renāts Rahimovs, Vadims Rogozinskis, Eduards Teifurovs, Dāvis Freimanis, Dainis Sondors, Kārlis Villerušs, Pāvels Baikovs, Vladislavs Kostjukovs, Deivids Mielēns.

Dairis Šinkevičs intervē komandas jaunpienācēju Oskari Vihervaava no Somijas. Foto – Marija Voronova

“FK Lielupe EX” sastāvs: Artūrs Sašņikovs, Aleksejs Vasiļjevs, Aleksandr Ivanov, Ingus Neibergs, Georgijs Dailidjonoks, Maksims Bočarņikovs*, Shokhrukh Muratov, Marks Maļcevs, Oļegs Hafizovs, Ričards Veiss, Frenks Simsons, Andrejs Babuškins*
*esošie “FK Lielupe” spēlētāji

“FK Lielupe” pateicas visiem dalībniekiem, kā arī visiem tiem, kas palīdzēja noorganizēt šo pasākumu. Mēs visi kopā radījām patiešām futbola svētku noskaņojumu.

Pēc šī pasākuma “FK Lielupe” dosies nelielā atvaļinājumā, toties komandas lielākā daļa, kā arī tās jaunpienācēji turpinās trenēties. Oktobra otrajā pusē ir paredzētas pārbaudes spēles.

Video no pasākuma būs pieejams oktobra beigās “FK Lielupe” Youtube kanālā.
Foto no kopsapulces – šeit.
Foto no pasākuma – šeit.