Slikti realizējām vārtu gūšanas iespējas un zaudējam arī Vidzemes FC

Nedēļas nogalē aizvadījām otro spēli DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrajā posmā, kurā, lai arī izveidojām krietni vairāk vārtu gūšanas iespējas, tomēr cietām zaudējumu ar 2:3 Vidzemes FC / Cēsu PSS komandai. Šis zaudējums mums krietni samazināja izredzes uz iekļūšanu labāko trīs komandu starpā.

Spēli sākām pārliecinoši – jau pirmajās minūtēs ar augstu presingu mums izdevās divreiz atņemt bumbu pie pretinieku soda laukuma, tomēr abās reizes neizdevās sodīt pretinieku. Mirkli vēlāk vienatnē pret pretinieku vārtsargu nonāca Piērs Bastans Gomess, kurš viena uzbrukuma laikā pat divreiz izdarīja sitienu no tuva attāluma, bet abas reizes bumbu no vārtu līnijas neticamā veidā izsita pretinieki. Puslaika vidū pirmo reizi šajā spēlē izdevās raidīt bumbu pretinieku vārtos. Pēc Daiņa Sondora piespēles gar vārtiem pirmais pie bumbas tika Piērs Bastans Gomess, kurš ieripināja bumbu vārtos, tomēr tiesneša asistents saskatīja aizmugures stāvokli un vārtus atcēla. Tomēr 7 minūtes pirms puslaika beigām izpildījām kārtējo stūra sitienu, pēc kura vārtu priekšā pie bumbas tika Rikardo Paoli, kurš guva savus pirmos vārtus šosezon – 1:0. Tomēr minūti pirms pirmā puslaika pamatlaika beigām viesiem izdevās vārtus atspēlēt ar tālsitienu no aptuveni 17 metriem. Taču pēdējo vārdu puslaikā teicām mēs. Izcilu reidu ar bumbu kreisajā malā nodemonstrēja Piērs Bastans Gomess, kurš, nonācis līdz gala līnijai, atspēlēja bumbu Maiklam Petrovam uz 11m atzīmes, kuru viesu aizsargs neatļauti kavēja. Tiesnesis mums par labu piešķīra 11 metru soda sitienu, ko realizēja Piērs Bastans Gomess – viņam tie bija jau sestie vārti šosezon, puslaiku ļaujot mums noslēgt vadībā ar 2:1.

Otrā puslaika ievadā turpinājām pārliecinoši kontrolēt bumbu, tomēr vārtu gūšanas iespējas veidojām krietni gausāk. Puslaika vidū nevainīgā situācijā savā soda laukumā ar roku nospēlēja mūsu aizsargs. Pretinieki šo dāvanu izmantoja, realizējot 11m soda sitienu, panākot neizšķirtu 2:2. Jau trīs minūtes vēlāk pretinieku laukuma pusē vienkāršā situācijā zaudējām bumbu, kas ļāva Cēsu komandai aizskriet pretuzbrukumā. Pretinieki arī šoreiz bija nekļūdīgi, izvirzoties vadībā 2:3. Atlikušajā puslaika daļā devāmies uz priekšu ar milzīgiem spēkiem, tomēr, lai arī tikām pie iespējām gūt vārtus, spēli noslēdzām ar zaudējumu.