Uzsāksim trīs spēļu maratonu 7 dienu laikā

Pēc divu nedēļu pauzes atkal atgriezīsimies laukumā DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrajā posmā, šoreiz mums pretī stāsies Vidzemes FC / Cēsu PSS. Tāpat kā mēs, arī pretinieki iepriekšējā kārtā cieta zaudējumus – mēs izbraukumā ar 2:4 atzinām Madonas pārākumu, kamēr Cēsu komanda bez ierunām cieta sakāvi Siguldā ar 0:5.

Turnīra tabulā mēs un viesi šobrīd atrodamies attiecīgi sestajā un piektajā vietā. Pagaidām abas komandas nav spējušas izcīnīt punktus otrajā posmā, tādēļ tabulā joprojām punktu ailē ir tikai no pirmā posma līdzi paņemtie punkti – mums viens, cēsniekiem seši. Atšķirība vien tāda, ka mēs esam aizvadījuši tikai vienu spēli otrajā posmā, kas notika Madonā – tajā sīvā cīņā piekāpāmies mājiniekiem ar 2:4, kamēr Vidzemes FC tādas ir jau divas, turklāt abās tika piedzīvotas sagrāves ar 7:0 un 5:0 pret Super Nova-2 un FK Sigulda.

Pretinieku rindās izceļami būtu divi spēlētāji – septiņpadsmit gadus vecais Martins Kristofers Audickis, kurš pirmajā posmā guva piecus vārtus savas komandas labā, un Ruslans Muraško, kuram par vienu vārtu guvumu mazāk. Pārējie spēlētāji spējuši gūt trīs vai mazāk vārtus.

Diemžēl nākamajās trīs spēlēs nāksies iztikt bez mūsu komandas kapteiņa un viena no aizsardzības līdera Igora Balandina. Turklāt arī viens no aizsardzības līderiem Ralfs Beinarovičs šo spēli izlaidīs. Tajā pašā laikā pēc izlaistām trīs spēlēm pieteikumā atgriezies itālis Rikardo Paoli. Svarīgi piebilst, ka beidzot uz komandas soliņa atgriezīsies arī galvenais treneris Kārlis Villerušs. Savukārt pirmo reizi spēles pieteikumā nokļuvis arī mūsu dāņu leģionārs Andre Morans Sorensens.

Spēles sākums 15:45, Hanzas vidusskolas stadionā. Lai saglabātu cerības uz vismaz trešo vietu Ziemeļu zonā, uzvara šoreiz jāizcīna obligāti.