PIESAKI SAVU KOMANDU RUDENS KAUSAM 2023

Kārtējais gads tuvojas beigām, lielā Latvijas futbola sezona līdzīgi ieiet kulminācijas posmā – tas viss nozīmē tikai vienu – drīz sāksies mūsu tradicionālais Rudens kauss!

Rudens kausa pirmajā izspēlē 2019.gadā triumfēja FK Lielupe, par 2020.gada Rudens kausa uzvarētājiem kļuva FK Aliance, par 2021.gada labāko komandu kļuva TFK Lats, bet par 2022.gada čempioniem kļuva FK Valor / Ropaži komanda.

Arī šogad Rudens kausa izspēlē ir plānotas vismaz sešas komandas, taču organizatori ar cerību skatās arī uz lielāko komandu skaitu. Plānots aizvadīt turnīru, sadalot to divos posmos: pirmajā posmā komandas tiks sadalītas divās grupās. Komandas izspēlēs 1 apļa turnīru, kam sekos otrais posms, jeb izslēgšanas spēles. Savu dalību turnīrā jau ir apstiprinājusi visu četru iepriekšējo gadu dalībniece – FK Lielupe. Pagaidām nav skaidrs, vai arī FK Valor atgriezīsies un mēģinās aizstāvēt savu titulu. Tāpat šobrīd uz zīmuļa ir vēl četras komandas, kuras ir izrādījušas interesi par turnīru un tuvākajā laikā tās varētu papildināt dalībnieku sarakstu.

Jebkura komanda var vēl paspēt pieteikties 2023.gada Rudens kausa izspēlei nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu (skat. zemāk). Turnīra formāts paliek nemainīgs – 8×8, katrai komandai būs garantētas 3-6 spēles (atkarīgs no kopējā komandu skaita). Dalības maksa – variē no 350 EUR līdz 500 EUR no komandas (arī atkarīgs no kopējā komandu skaita un izspēles kārtības: 4 komandas – 350 EUR, 5-8 vai 11-12 komandas – 450 EUR, bet ja pieteiksies 9-10 komandas – 500 EUR). Šajā dalības maksā ir iekļauta tiesnešu apmaksa, laukuma īre (visas spēles tiks aizvadītas Rīgas 49.vidusskolas un Rīgas Hanzas vidusskolas stadionos pēc iepriekš saskaņotā kalendāra), ūdens katrai komandai uz katru spēli un apbalvojumi 1.-3. vietu ieguvējiem. Tāpat 2023.gada Rudens kausa uzvarētāja rīcībā uz gadu nonāks arī ceļojošais kauss.

Lai pieteiktu savu komandu Rudens kausam, kā arī vairāk informācijas par turnīru, var zvanot uz telefona numuru: 26683592 vai rakstot uz mūsu e-pastu: fklielupe@gmail.com.