No Madonas atgriežamies bez punktiem

Aizvadītajā nedēļas nogalē iesākām DaliDali Trešās Līgas Ziemeļu zonas otro posmu ar izbraukumu Madonā, kurš diemžēl noslēdzās ar sāpīgu zaudējumu 2:4. Šis zaudējums pamatīgi iedragāja izredzes uz mūsu mērķi – iekļūt vismaz labāko trijniekā.

Spēle sākās ar manāmu mūsu bumbas kontroles pārsvaru, tomēr vārtu gūšanas iespējas veidojās gausi. Pirmā izcilā iespēja radās puslaika vidū, kad Igors Krasovs veica lielisku piespēli starp pretinieku aizsargu, izvirzot vienatnē pret vārtsargu Nikolā Podka Malongu, tomēr viņa raidīta bumba aizripoja gar tālo vārtu stabu. Mirkli vēlāk viņam arī izcils sitiens vārtu augšējā stūrī no aptuveni 20 metru brīvsitiena pozīcijas, kuru tomēr Madonas vārtsargs atvairīja. Deviņas minūtes pirms pirmā puslaika beigām mājinieki nopelnīja soda sitienu netālu no mūsu soda laukuma, gandrīz pretī vārtiem. Šo standartsituāciju izdevās realizēt, raidot bumbu gar mūsu spēlētāju mūri tuvajā vārtu stūrī. Tomēr pašā puslaika izskaņā rezultātu izlīdzinājām, kad pēc tālas Nikolā Podka Malonga piespēles vienatnē pret vārtu vīru nonāca Piērs Bastans Gomes, kurš meistarīgi apspēlēja pretinieku un raidīja bumbu jau tukšos vārtos, ļaujot noslēgt puslaiku ar 1:1. Viņam tie bija jau piektie vārti šosezon aizvadītās astoņās spēlēs.

Otrā puslaika ievadu atkal sākām ar savu iniciatīvu, tomēr ātri vien ļāvām pie bīstama soda sitiena tikt madoniešiem. Asa piespēle pa zemi uz vārtu priekšu savienojumā ar ne to labāko zāliena kvalitāti noveda pie mūsu spēlētāja tehniskā brāķa, izsitot bumbu ārā no soda laukuma – tā tika ieraidīta mūsu pašu vārtos. Divdesmit minūtes līdz spēles beigām tika veiktas trīs spēlētāju maiņas un spēles taktiskais izvietojums, kas gan nesa pretēju rezultātu cerētajam. Spēle aizsardzībā pajuka, vairākkārt ļaujot pretiniekiem aizskriet bīstamos pretuzbrukumos, no kuriem viens tika arī realizēts. Desmit minūtes līdz spēles beigām Madonas spēlētājs veica sitienu pa zemi no pustālās distances, ko gan atvairīja Antons Vasiļjevs, tomēr pie atlēkušās bumbas visātrāk tika mājinieku spēlētājs, raidot bumbu jau tukšos vārtos – 1:3. Četras minūtes pirms spēles beigām tomēr vienus vārtus atguvām. Izcili standartsituāciju no aptuveni 19 metru attāluma realizēja Nikolā Podka Malongs, raidot bumbu tālajā apakšējā stūrī. Viņam tie bija jau 12. vārti šosezon. Tomēr gala vārdu teica FC Madona, jo nieka divas minūtes vēlāk viņi tika pie 11m soda sitiena izpildes, ko bez problēmām arī realizēja, uzstādot gala rezultātu 2:4. Jāpiemin, ka pret Madonu savu 44. spēli Lielupes kreklā aizvadīja Dainis Sondors, kas tagad viņu ierindo Lielupes vēsturē visu laiku spēlēm bagātāko spēlētāju saraksta piektajā vietā.

Tā kā paralēli pirmā posma pārceltā spēle Pļaviņās nenotika, tad kļuva skaidrs, ka sestā komanda otrā posma top-6 būs Pļaviņas. Tas nozīmē, ka otrā posma sākumā visvairāk punktus sev līdzi ir paņēmusi Super Nova-2 (12), tai seko FC Madona, Vidzemes FC un Pļaviņas DM (pa 6), FK Sigulda (4) un mēs ar vienu punktu.

Nākamā spēle mums paredzēta 10. septembrī pret Vidzemes FC.