Meklēsim pirmos punktus Pļaviņās

Pavisam neierastā laikā – nedēļas vidū, 18:00 šovakar viesosimies Pļaviņās, kur aizvadīsim jau savu trešo spēli DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrajā posmā. Jāpiemin, ka arī pērn divas reizes tikāmies ar FK Pļaviņas DM komandu. Toreiz izbraukumā zaudējām ar 0:3, savukārt mājās spējām izcīnīt punktu neizšķirtā ar 1:1.

Līdz šim otrajā posmā mēs divās spēlēs tā arī neesam spējuši izcīnīt punktus. Vispirms Madonā cietām zaudējumu ar 2:4, pēc tam aizvadītajā nedēļas nogalē ar 2:3 tika atzīts Vidzemes FC/ Cēsu PSS pārākums. Savukārt Pļaviņas pagaidām ir nospēlējušas vienu spēli, visai pārsteidzoši uzvarot SK Super Nova-2 vienību ar 2:1. Tā kā no pirmā posma pretinieki ir ņēmuši sev līdzi 6 punktus, tad kopumā tabulas punktu ailītē viņiem ir jau 9 punkti, kas pagaidām dod trešo vietu, kamēr mums joprojām ir tikai punkts.

Pļaviņu sastāvā šosezon labākais vārtu guvējs ir Oskars Zeps, kurš paguvis gūt 5 vārtus 11 spēlēs, turklāt vienus no tiem pret Super Nova-2. Četrus vārtus guvis bijušais FK Metta spēlētājs un šī brīža komunikācijas speciālists Miks Vilkaplāters.

Šodien savu debiju piedzīvos mūsu vārtsargs Aleksejs Kuzņecovs, kurš līdz šim pie minūtēm laukumā nav ticis. Lai arī pērn savu karjeru noslēdza Andrejs Aņņenkovs, viņš ir izlēmis atgriezties sastāvā un šoreiz palīdzēs komandai izbraukumā Pļaviņās. Arī mūsu galvenais treneris Kārlis Villerušs pēc ilgākas pauzes ir iekļauts sastāvā kā spēlētājs. Ņemot vērā, ka šai spēlei sākuma laiks ir ļoti neizdevīgs un citu iemeslu dēļ, šoreiz nebūs pieejami virkne pamatsastāva spēlētāju. Šoreiz spēli nāksies izlaist komandas pirmajam vārtsargam Antonam Vasiļjevam. Trīs dzeltenās kartītes ir sakrājis Artūrs Kupčs, kuram līdz ar to šī spēle ir jāizlaiž. Savainojumā iedzīvojies otrs centra aizsargs Ralfs Beinarovičs, kā arī joprojām nebūs pieejams kapteinis Igors Balandins. Vislielākais iztrūkums visticamāk būs mūsu labākais vārtu guvējs Nikolā Podka Malongs.

Spēles sākums 18:00, Gostiņu stadionā.

Spēles detaļas

3. līga Ziemeļu zonas 2. posms 2023

Gostiņu stadionsLielā iela 61, Pļaviņas, Pļaviņu pilsēta, LV-5120, Latvia

FK Pļaviņas DM
Gostiņu stadions
FK Lielupe
0 - 2
Final Score
Oskars Zeps - 2 (51', 82')
Game Statistics
0 Assists 0
Game Timeline
KO
KO
14. Robert Leladze
31'
Oskars Zeps
46'
Raivo Kaņepējs
49'
Oskars Zeps
51'
Klāvs Sveķis
55'
Armands Stepāns
60'
25. Andrejs Ivanovs
60'
22. Jevgēnijs Jepifanovs
61'
Hārdijs Egons Mickevičs
66'
Genādijs Circins
74'
84. Andrejs Aņņenkovs
74'
77. Ralfs Biruls
81'
Oskars Zeps
82'
Arnis Dārziņš
90'
FT