Ciešam trešo zaudējumu pēc kārtas

Trešdien devāmies uz Pļaviņām, lai aizvadītu DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrās kārtas trešo spēli. Lai arī izbraukumā devāmies ar novājinātu sastāvu, spējam radīt labu pretestību mājiniekiem, ielaižot vārtus vien spēles otrajā daļā, ciešot zaudējumu ar 0:2.

Spēles pirmajās minūtēs manāmi labāki bija mājinieki, kuri gandrīz pilnībā pārņēma bumbas kontroli, kā arī tika pie iespējas izpildīt vairākus stūra sitienus. Tomēr puslaika vidū jau iespēlējāmies, pārņēmām bumbas kontroli un radījām bīstamas situācijas pie Pļaviņu vārtiem. Īpaši izcēlās Piērs Bastans Gomess, kurš pēc lieliskas pārejas uzbrukumā pēc Daiņa Sondora centrējuma, sita bīstami ar galvu, tomēr raidījums nebija precīzs. Vēlāk viņš izpildīja arī ārkārtīgi skaistu tālsitienu no aptuveni metriem 25, tomēr bumba atsitās pret pārliktni. Atlikušajā puslaika daļā tikām pie vairākiem stūra sitieniem, pēc kuriem tikām pat pie sitieniem pa vārtiem, tomēr vienmēr pietrūka veiksme vai precizitāte. Līdz ar to puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Diemžēl visai ātri otrā puslaika ievadā ielaidām vārtus, kad ļāvām pretiniekam bez lielas pretestības izdarīt sitienu no pustālas distances. Pēc rikošeta raidītā bumba atrada ceļu vārtos – 0:1. Turpinājumā mājinieki savu aizsardzības līniju nosēdināja ļoti zemu, atbildot uz mūsu pozicionālajiem uzbrukumiem ar pretuzbrukumiem. Puslaika vidū otro reizi spēlē norībinājām vārtu konstrukciju, kad pēc Roberta Leladzes tālsitiena bumba trāpīja pa vārtu stabu. Mirkli vēlāk FK Pļaviņas DM uzbrucējs aizskrēja izgājienā pret mūsu vārtsargu, tomēr divcīņā ar aizsargu, bumbu raidīja pāri. Taču astoņas minūtes pirms spēles beigām kapitulējām otro reizi. Neveiksmīgi izspēlējām autu savā laukuma pusē, kas ļāva mājiniekiem bumbu izspēlēt uz brīvu sitienu no aptuveni 14 metriem, uzstādot gala rezultātu 0:2. Jāpiemin, ka šajā spēlē debiju vārtos piedzīvoja Aleksejs Kuzņecovs, kā arī pēc gandrīz gada pārtraukuma Lielupes kreklu atkal vilka Andrejs Aņņenkovs.

Diemžēl tas nozīmē, ka mums vairs ir palikušas tikai teorētiskas iespējas izvairīties no palikšanas 6. vietā Trešās līgas Ziemeļu zonā šosezon.

Nākamā spēle jau svētdien, 21:00, Hanzas vidusskolas stadionā pret FC Madona / BJSS.