Noslēgsim trīs spēļu maratonu nedēļas laikā

Šodien vēlu vakarā Hanzas vidusskolas stadionā uzņemsim FC Madona / BJSS komandu, pret kuru centīsimies izcīnīt savus pirmos punktus DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrajā posmā. Šī būs otrā apļa spēle, pirmajā, kas norisinājās izbraukumā, zaudējām ar 2:4. Kopumā šī būs jau trešā tikšanās reize ar madoniešiem – maijā Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas ietvaros bijām pārāki ar 1:0.

Madona sev izcīnīto punktu ailītē spējusi ierakstīt jau deviņus punktus – sešus punktus ņēmusi sev līdzi no pirmā posma, kā arī izcīnījusi trīs pret mums otrajā. Tas ļauj viņiem ierindoties tabulas 4. vietā, vēl joprojām saglabājot nesliktas izredzes uz ierindošanos otrajā vietā, kas ļautu piedalīties Latvijas Trešās līgas Play off izcīņā. Mums diemžēl joprojām ir tikai viens izcīnīts punkts un sestā vieta turnīra tabulā. Tas nozīmē, ka vairs palikušas pavisam niecīgas izredzes pakāpties par vienu vai divām vietām turnīra tabulā. Lai šis īstenotos, mums obligāti jāuzvar visas trīs atlikušās spēles, kā arī jācer, ka ne Madona, ne Vidzemes FC nespēs vairs izcīnīt punktus.

Madonas sastāvā bistamākais spēlētājs ir Adriāns Šveics, kurš kopumā šosezon guvis deviņus vārtus, no kuriem divus tieši pret mums iepriekšējā tikšanās reizē.

Tā kā izredzes pakāpties turnīra tabulā ir visai zemas, tad atlikušajās trīs spēlēs sastāvā ir gaidāma lielāka rotācija, kas ļaus pie spēles laika tikt tiem spēlētājiem, kuri līdz šim ir spēlējuši mazāk. Pirmo reizi šosezon pieteikumā iekļuvis senegālietis Aliū Sango. Pēc izlaistas spēles atpakaļ ierindā būs mūsu pirmais vārtsargs Antons Vasiļjevs, un pussargs Artjoms Morozovs. Kā arī pēc diskvalifikācijas izciešanas atpakaļ būs centra aizsargs Artūrs Kupčs. Tomēr jau trešo spēli pēc kārtas nāksies iztikt bez mūsu kapteiņa Igora Balandina un labākā vārtu guvēja Nikolā Podka Malonga. Savainojumā iedzīvojies arī aizsargs Ralfs Beinarovičs, un ārpus pieteikuma palicis piecus vārtus guvušais Jevgēnijs Jepifanovs.

Spēles sākums 21:00, Hanzas vidusskolas stadionā.

Spēles detaļas

3. līga Ziemeļu zonas 2. posms 2023

Rīgas Hanzas vidusskolas stadionsMālpils iela, Skanste, Riga, Vidzeme, 1010, Latvia

FK Lielupe
FC Madona / BJSS
0 - 2
Final Score
Niklāvs Romanovskis - 1 (77')Nikijs Broks - 1 (79')
Game Statistics
0 Assists 0
Game Timeline
KO
KO
Kārlis Krīgalis
39'
31. Pierre Bastan Gomes
46'
89. Sergejs Možajevs
46'
Nikijs Broks
46'
17. Alioune Senghor
63'
Niklāvs Romanovskis
65'
69. Maikls Petrovs
73'
18. El Hadji Samba Gueye
77'
Niklāvs Romanovskis
77'
Nikijs Broks
79'
98. Dainis Sondors
80'
16. Miksa Turcsan
84'
35. Andre Moran Sorensen
84'
81. Aleksejs Kuzņecovs
84'
Niks Liedskalniņš
84'
FT