Nespējam uzveikt madoniešus arī mājās

Aizvadītajā nedēļas nogalē, svētdien 21:00, Hanzas vidusskolas stadionā DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrā posma ietvaros uzņēmām FC Madona / BJSS komandu. Neskatoties uz vairāku spēlētāju iztrūkumu, parādījām nesliktu spēli, tomēr otrā puslaika izskaņā ielaistie divi vārti liedza izcīnīt punktus arī šoreiz.

Spēli abas komandas iesāka visai pasīvi, daudz spēkus atdodot divcīņās laukuma vidusdaļā. Tomēr pie pirmās vārtu gūšanas iespējas tikām mēs, kad labajā malā līdz gala līnijai izlauzās Maikls Petrovs, kurš asi piespēlēja uz vārtu priekšu, kur atradās Artjoms Morozovs. Tomēr mūsu uzbrucējam neizdevās trāpīt pa bumbu, kas liedza tiešā veidā apdraudēt vārtus. Puslaika vidū neveiksmīgi bumbu pēc augstas piespēles ķēra mūsu vārtsargs Antons Vasiļjevs, kuram tā izslīdēja no rokām. Lai arī bumba viltīgi noripoja gar vārtiem, ceļu mērķī tā neatrada. Atlikušajā puslaika daļā abas komandas apmainījās ar vairākiem tālsitieniem, kas rezultātu nenesa. Puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika ievadā aukstu presingu demonstrēja viesi, kas vairākkārt neļāva mums ar īsajām piespēlēm iziet no savas laukuma puses. Tas rezultējās vairākos stūra sitienos, kuros madonieši tika pie bīstamiem sitieniem no vārtu priekšas ar galvu. Lēnām arī mēs pamodāmies, un aizvien mērķtiecīgāk apdraudējām pretinieku vārtus ne tikai no tālienes, bet arī izvedot savus spēlētājus vienatnē pret pretinieku vārtsargu. Tomēr pirmos vārtus spēlē guva viesi, kad 13 minūtes pirms spēles beigām pēc standartsituācijas bumbu centāmies izraidīt no sava soda laukuma, tomēr tā nonāca tieši uz kājas viesu spēlētājam, kuram bija pietiekami daudz laika, lai apstrādātu bumbu un no 16m precīzi to raidītu vārtos – 0:1. Nieka divas minūtes vēlāk zaudējām bumbu laukuma vidusdaļā, kas ļāva Madonas komandai aizskriet pretuzbrukumā, kas arī tika realizēts – jau 0:2. Atlikušajā spēles daļā metāmies uz priekšu, lai gūtu vismaz goda vārtus. Nonācām tam ļoti tuvu, jo no dažu metru attāluma tukšos vārtos netrāpīja Roberts Leladze. Tāpat arī Piērs Bastans Gomess izniekoja teicamu izdevību, pēc tam, kad pretinieku vārtsargs jau tika apspēlēts, neveiksmīgi raidīja bumbu tukšajos vārtos, sitiens bija vājš, kas ļāva aizsargam paspēt izsist bumbu gandrīz no vārtu līnijas. Spēles rezultāts vairs nemainījās, un piedzīvojām savu ceturto zaudējumu pēc kārtas. Jāpiemin, ka šajā spēlē debiju mūsu sastāva piedzīvoja Aliū Sango.

Nākamā spēle jau šajā ceturtdienā, kad mājās uzņemsim FK Pļaviņas DM komandu, kas joprojām cīnās par iekļūšanu Trešās līgas Play off kārtā.