Aizvadīsim ceturto spēli 12 dienu laikā

Lai arī joprojām neesam izcīnījuši punktus DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas otrajā posmā, kā arī pazaudējuši pat teorētiskas iespējas pakāpties turnīra tabulā, jau šovakar stāsimies pretī FK Pļaviņas DM komandai, kas joprojām tēmē uz iekļūšanu DaliDali Trešās līgas Play off izcīņā. Savā starpā pēdējo reizi tikāmies pavisam nesen – pirms astoņām dienām, kad Gostiņu stadionā veiksme ne pavisam nebija mūsu pusē, kad zaudējām ar 0:2.

Pļaviņu komanda ieleca pēdējā vagonā, lai iekļūtu šajā turnīra etapā. Vēl pirms pēdējās pirmā posma kārtas viņi atradās tikai ceturtajā vietā grupā, un tikai pateicoties tam, ka Sports United / FK Cēsis izlēma neierasties uz spēli, Pļaviņas ieguva tehnisko uzvaru, kas nodrošināja teikšanu tālāk. Sev līdz Pļaviņas DM līdzi uz otro posmu ņēma 6 punktus, kam spējuši pievienot vēl tikpat, otrajā posmā pa reizei uzvarot gan mūs ar 2:0, gan SK Super Nova-2 ar 2:1, sagādājot viņiem pirmo zaudējumu šosezon. Ar kopumā izcīnītiem 12 punktiem viņi atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, tikai punktu aiz otrajā vietā esošās Siguldas. Mums diemžēl vēl jāgaida pirmie izcīnītie punkti šajā posmā.

Pretinieku rindās jāizceļ Oskars Zeps, kurš šosezon pamanījies gūt jau septiņus vārtus, no kuriem divus tieši pret mums iepriekšējā tikšanās reizē, kad cietām sāpīgu zaudējumu ar 0:2.

Šajā spēlē sastāvā atgriezīsies vairāki pamatsastāva spēlētāji. Pēc izlaistām trīs spēlēm atpakaļ ierindā būs kapteinis Igors Balandins un šīs sezonas labākais vārtu guvējs Nikolā Podka Malongs, kurš paguvis pretinieku vārtos bumbu raidīt veselas 12 reizes. Tāpat pēc saārstēta savainojuma un divu spēļu prombūtnes aizsardzībā atkal varēs palīdzēt Ralfs Beinarovičs. Tomēr otro spēli pēc kārtas nebūs pieejams viens no komandas pieredzējušākajiem spēlētājiem Igors Krasovs un kreisās malas spārns Jevgēnijs Jepifanovs. Arī šīs sezonas aizvadītajām minūtēm bagātākais spēlētājs Maikls Petrovs spēlē nepiedalīsies nopelnīto dzelteno kartiņu dēļ. Tomēr lielākais iztrūkums varētu būt aizsardzības līdera Rikardo Paoli prombūtne.

Spēles sākums 21:15 Hanzas vidusskolas stadionā.