Nosaki 2023.gada FK Lielupe labākos spēlētājus

2023.gada 1.decembrī tiks aizvadīts tradicionālais komandas gada noslēguma pasākums, kurā tiks apbalvoti labākie spēlētāji 12 nominācijās. Kā jau ierasts, mūsu līdzjutēju viedoklis arī ir ļoti svarīgs, tāpēc, sākot no šodienas, nedēļas laikā, Tev ir iespēja noteikt labākos spēlētājus piecās nominācijās. Tāpat kā iepriekš, līdzjutējiem ir iespēja noteikt labākos spēlētājus katrā pozīcijā, kā arī noteikt skaistākā vārtu guvuma autoru.

Pirmā nominācija ir labākais vārtsargs. Šajā nominācijā ir šogad pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē ir veseli seši kandidāti: Andžs Arveds Bērziņš, Mareks Grāvītis, Aleksejs Kuzņecovs, Stanislau Maretski, Gints Pidiks un Antons Vasiļjevs.

Labākā aizsarga un pussarga nominācijās mums ir pa 9 kandidātiem. Šogad ļoti grūti noteikt, kuri ir bijuši nomināli aizsargi, un kuri nomināli pussargi, kā arī šajās pozīcijās kāds varēja arī netikt devītniekā, jo šogad konkurence ir bijusi ļoti sīva. Starp 9 labākā aizsarga nominantiem: Igors Balandins, Ralfs Beinarovičs, Ralfs Biruls, El Hadji Samba Gueye, Arturs Kupčš, Sergejs Možajevs, Riccardo Paoli, Ņikita Pavļiks un Dainis Sondors.

Starp labākā pussarga nominantiem ir: Andrejs Ivanovs, Jurijs Funtikovs, Jevgēnijs Jepifanovs, Igors Krasovs, Igors Ļahovs, Robert Leladze, Nicolas Podka Malong, Maikls Petrovs un Miksa Turcsan.

Labākā uzbrucēja pozīcijā šogad ir seši kandidāti: Rolands Augstkalns, Pierre Bastan Gomes, Ņikita Mihaļcevičs, Artjoms Morozovs, Andris Smilga un Kārlis Villerušs.

Kā jau ierasts, labāko vārtu guvuma nominācijā mums ir 10 kandidāti:

  1. Ralfa Beinaroviča tālsitiens pirmssezonas pārbaudes spēlē pret FK Sigulda.
  2. Ņikita Mihaļceviča solo pirmssezonas pārbaudes spēlē pret FK Dobele Allegro.
  3. Izcili izpildīts Nicolā Podka Malonga soda sitiens.
  4. Vēl vieni vārti no distances, šoreiz Jurija Funtikova izpildījumā DaliDali 3.līgas mājas spēlē pret FK Alberts.
  5. Vēl viens vārtu guvums mājas spēlē pret FK Alberts, un vēl viens tālšāviens, šoreiz Igora Krasova izpildījumā.
  6. Izgājiens 1 pret 1 Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas spēlē pret FK Beitar, kurā Artjoms Morozovs neatstāj nekādu cerību vārtsargam.
  7. Vēl viens solo Artjoma Morozova izpildījumā, šoreiz DaliDali 3.līgas izbraukuma spēlē pret FK Ādaži.
  8. Pjēra Bastana Gomesa meistarklase Futbola Parks Academy / LSPA aizsargiem DaliDali 3.līgas Ziemeļu zonas 1.posma izšķirošajā spēlē.
  9. Mūsu kapteiņa Igora Balandina elegantie vārti jau pieminētā spēlē pret Futbola Parks Academy / LSPA.
  10. Kārļa Villeruša vārtu guvums DaliDali 3.līgas noslēdzošajā spēlē Cēsīs pret Vidzemes FC / Cēsu PSS.

Balsot varēs tikai vienu reizi, obligāti norādot savu e-pastu. Nominācijā par labāko vārtu guvumu drīkst izvēlēties līdz pat trīs vārtiem, savukārt pārējās nominācijās jāizvēlas viens kandidāts. Balsojumā par labāko spēlētāju katrā no pozīcijām labākais spēlētājs tiks noskaidrots saliekot kopā FK Lielupe treneru korpusa un valdes balsojumu kopā ar publisko balsojumu. Balsot drīkst arī tikai par atsevišķu nomināciju. Balsošana ilgs līdz 2023.gada 28.novembrim (ieskaitot).

Lai nobalsotu – SPIED ŠEIT.