Latvijas kausa izcīņā tiksimies ar FK Valka

Šodien notika 11.lv Latvijas kausa izcīņas 1.posma izloze. Turnīra pirmajā posmā, kas tiks aizvadīts divās kārtās, piedalīsies Latvijas 2. un 3. līgas klubi. Mūsu klubs tika ielozēts pret FK Valka.

FK Valka ir mums labi zināms klubs, ar kuru esam agrāk tikušies gan 3.līgas ietvaros, gan arī vienreiz Latvijas kausa izcīņā – 2021.gada sezonā, kad cietām sakāvi ar 1:3, šī bija arī abu klubu pēdējā tikšanās reize. Neskatoties uz to, ka abas komandas piedalās Latvijas 3.līgas Ziemeļu zonas (jeb Vidzemes reģiona) čempionātā, pēdējos gados neesam tikušies savā starpā, jo FK Valka gan 2022., gan 2023. gada sezonās nespēja iekļūt Vidzemes reģiona finālposmā: 2022.gadā FK Valka palika pēdējā vietā Austrumu grupā, visas sezonas ietvaros izcīnot tikai 2 punktus, bet 2023.gadā FK Valka palika nieka trīs punktu attālumā no tikšanas savas grupas labākajā trijniekā un iekļūšanu Vidzemes reģiona finālposmā. Tikmēr mūsu komanda abās sezonās veiksmīgi pārvarēja Vidzemes reģiona 1.posmu un kvalificējās finālposmam.

Kopējā bilance ar FK Valka komandu mums nav labvēlīga, vienās no pirmajām sezonām FK Valka komandai bija kopīga komanda ar Valmieras FK dublieriem, tā toreiz arī saucās FK Valka / Valmiera. Allaž piedzīvojām zaudējumus pret šo Ziemeļvidzemes klubu. 2018.gada sezonā gan mums izdevās izcīnīt uzvaru, turklāt ļoti pārliecinošu, tobrīd lielāko uzvaru kluba vēsturē – ar 6:0. Toreiz pa diviem vārtiem FK Lielupe labā guva Ruslans Aleksejevs un Agris Glaudāns (kurš šobrīd aizvada jau savu otro sezonu Latvijas Virslīgā FS Jelgava sastāvā) un ar vienu vārtu guvumu atzīmējās Kārlis Villerušs un Vladislavs Paņins. Tiesa, atbildes spēlē Valkā mūs sagaidīja kārtīga atbilde no mājinieku puses – pamatīgs zaudējums ar 0:7.

Kā būs šoreiz varēsim noskaidrot 17.maijā, plkst. 21:15 Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā.

Spēles detaļas

Latvijas kauss 2024

Rīgas Hanzas vidusskolas stadionsMālpils iela, Skanste, Riga, Vidzeme, 1010, Latvia

FK Lielupe
FK Valka
Valkas pilsētas stadions
5 - 1
Final Score
Game Statistics
0 Assists 0