Runā jaunais komandas kapteinis

Apsveicu ar ievēlēšanu šīs sezonas FK Lielupe kapteiņa amatā. Ko tev nozīmē šis pagodinājums no pārējiem komandas biedriem?

Lielākā daļa komandas biedru nobalsoja par mani, un tas patīkami pārsteidza un iepriecināja. Bet šāda uzticība rada lielu atbildību, un ir nepieciešams atbilstoša rīcība sagaidāmajam. Būt komandas kapteinim nozīmē spēju nodot nepieciešamos vārdus komandai un spēt uzklausīt citus. Es esmu pateicīgs katram par uzticību un apsolu būt mūsu komandas spēks, balss un ticība.

  Kādi ir tavi personīgie mērķi šai sezonai, un ko vēlies sasniegt kopā ar komandu?

  Man visvairāk svarīgs ir progress un vienots, stabils kolektīvais gars. Svarīgi, lai komandai būtu kopīgs mērķi un iekšējā motivācija. Personīgie mērķi vienmēr ir vienkārši – aizsargāt un atvairīt, būt noderīgam pēdējā frontē.

  Pērn izdevās kausā tikties pret spēcīgo FK Beitar, kas bija ONL komanda tobrīd. Vai ir kāda Latvijas komanda pret kuru ļoti vēlētos uzspēlēt?

  Pašlaik man nav priekšroku attiecībā uz pretiniekiem. Bet pagājušajā gadā spēle pret FK Beitar lieliski parādīja, ka ar pienācīgu motivāciju un ticību sev, ir iespējams parādīt cienīgu futbolu un konkurēt ar stiprām komandām.

  Klubā jau esi gandrīz desmit gadus un esi bijis ar Lielupi gan prieka brīžos, gan grūtākos laikos. Kā klubs ir izmainījies šo gadu laikā?

  Cilvēkiem ir raksturīgi attīstīties un mācīties visu mūžu, un redzēt, kā mūsu komanda un projekts katru gadu aug un attīstās, ir galvenā motivācija. Ja cilvēki, kuri saistīti ar komandu gan laukumā, gan ārpus tā, ir entuziastiski un tiem ir sportiska interese, uzvaras alkas, tad mēs kļūsim tikai veiksmīgāki un veiksmīgāki. Ja skatāmies, kur mēs bijām pirms 10 gadiem, un salīdzinām to ar projektu pašreiz, šķiet, ka ir pagājuši daudz vairāk kā 10 gadi, jo paveikts ir ļoti daudz.

  Vai tev ir kāds novēlējums vai aicinājums mūsu līdzjutējiem?

  Lūdzu, nāciet uz spēlēm! Ticiet man – tas ir interesanti. Spēles neatpaliek no augstākās līgas spēlēm emocionālā ziņā, un skatītāji tribīnēs ir daļa no futbola.