FK Lielupe valdes Jaunā gada novēlējumi

Kārlis Villerušs (Prezidents): “Šajās atlikušajās 2023.gada minūtēs, noteikti, katrs no mums atceras kādus aizvadītā gada mirkļus – patīkamus, un ne visai. Mans novēlējums nākamajam gadam ir, lai 2024.gada 31.decembrī, atskatoties uz visu gadu, vairāk ir patīkamu brīžu, ko atcerēties. Bet no šī gada, novēlu paņemt līdzi pieredzi, kuru ieguvām šogad laukumā, gan arī ārpus tā, un izmantot šo pieredzi, lai nākamais gads kļūst vēl labāks, vēl veiksmīgāks. Lai skaistiem un patīkamiem mirkļiem un vārtiem bagāts 2024.gads!

Jevgenijs Jenats (Viceprezidents): “Dārgie futbola draugi, lai jaunais 2024. gads iedvesmo! Lai Jūsu panākumi, gan laukumā, gan ārpus tā – priecina gan Jūs, gan Jūsu ģimenes. Lai Jūsu sapņi nākamajā gadā pārvērsās par reāliem plāniem un panākumiem. Sirsnīgs paldies Jums par 2023. gadu un tiekamies 2024.! Laimīgo Jauno Gadu! Ticam komandā!

Marija Voronova (Viceprezidente): “Vēlos izteikt sirsnīgus novēlējumus mūsu futbola klubam Jaunā gada priekšvakarā! Lai mūsu visu pūles nākamajā gadā tiek atalgotas ar panākumiem laukumā un, lai kļūstam vēl spēcīgāki un vienotāki. Laukumā, tāpat kā dzīvē, katram mirklim ir nozīme. Tāpēc, novēlu spēlētājiem daudz iedvesmojošu brīžu, mums – vadībai – gudrību lēmumu pieņemšanā, bet līdzjutējiem arī turpmāku degsmi un atbalstu. Jaunajā gadā novēlu turpināt virzīties uz priekšu kopā, ar degsmi. Un atcerēties, ka nevis liktenis mūs veido, bet lēmumi, ko pieņemam: uz laukuma un ārpus tā. Uz priekšu pretī jauniem augstumiem!

Rihards Vilnis (Projektu vadītājs): “Novēlu jaunajā 2024.gadā sasniegt visus iecerētos mērķus, aizvadīt to bez savainojumiem. Lai veselīgs sportisks gars 2024.gadā!

Sergejs Možajevs (Menedžeris): “2024.gadā novēlu, lai bumbas ripo pareizajā virzienā un līdzjutēji ir visskaļākie. Ticam komandā!

Dainis Sondors (Komunikācijas speciālists): “Vēlos pateikt milzīgu paldies ikvienam FK Lielupe ģimenes loceklim, kurš palīdzēja mums šogad kļūt vēl spēcīgākiem un sasniegt jaunus augstumus futbola laukumā. Šī neaizmirstamā sezona nebūtu iespējama ne bez mūsu līdzjutējiem, ne spēlētājiem, ne kluba personāla. Nākamajā gadā novēlu nebaidīties sapņot lielus sapņus, un pats galvenais – novērtēt katru mirkli, kuru vari pavadīt mierā un drošībā ar saviem tuvajiem.

Marks Maļcevs (Komunikācijas speciālists): “Mūsu jautrā, draudzīgā komanda, es novēlu jums laimīgu Jauno gadu! Lai tas atnes vairāk pozitīvu mirkļu. Es novēlu jums labklājību, panākumus, veselību. Daudz smaidu, prieka un smieklu. Lai jums vienmēr viss ir kārtībā!

Ralfs Beinarovičs (Video speciālists): “Jums, kā arī sev, Jaunajā gadā novēlu iet dzīvei cauri ar platu smaidu, ticēt saviem sapņiem, lai tie piepildās, un, ja pagadās kāds grūtāks brīdis, tad – izturību un mērķtiecību to pārvarēt. Laimīgu 2024.gadu!

Igors Balandins (Administrators): “Gribu sveikt visus mūsu kluba dalībniekus ar aizvadītajā gadā un pateikties par ieguldīto smagu darbu, kas palīdzēja mācīties un sasniegt rezultātus. Novēlu visiem mūsu spēlētājiem un līdzjutējiem jaunajā gadā izjust vairāk uzvaras garšas un neaizmirstamus brīžus, stipru veselību, lai nākamais gads ir vēl īpašāks par aizvadīto. Laimīgu Jauno gadu!