Latvijas kausa izcīņā tiksimies ar FK Priekuļi/Cēsis komandu

Šodien notika 2020.gada Viensviens Latvijas kausa izcīņas 1.posma izloze, kuras rezultātā mūsu ceļi atkal sakrustojās ar FK Priekuļi/Cēsis komandu.

Tieši ar FK Priekuļi komandu mēs savulaik aizvadījām savu pirmo oficiālo izbraukuma spēli Latvijas čempionātos, 2014.gada maijā toreiz Priekuļos nospēlējām 0:0. Tāpat tieši pret FK Priekuļi 2015.gada 10.jūnijā esam izcīnījuši savu pirmo un līdz šim vienīgo uzvaru Latvijas kausa izcīņas spēlēs, pārspējot pretinieku komandu ar 2:1. Arī lielākais comeback tika fiksēts spēlē pret FK Priekuļi – uzreiz pēc savstarpējās kausa spēles, jau 2.Līgas čempionāta ietvaros, 2015.gada 14.jūnijā pēc pirmā puslaika FK Priekuļi bija vadībā ar 3:0, taču spēles pārtraukumā veiktās maiņas būtiski mainīja spēles gaitu, un toreiz FK Lielupe svinēja uzvaru ar 7:4. Abām komandām ir bijušas arī pārliecinošas uzvaras, līdz ar to šī būs ļoti interesanta tikšanās, vēl jo vairāk, šī ir pirmā tikšanās reize, kopš FK Lielupe devusies Latvijas rietumu virzienā, kā arī šogad FK Priekuļi/Cēsis būs favorītes lomā, jo pēc Sacensību struktūras reformas, viņi atrodas līgu augstāk pār mums – Latvijas 2.Līgā.

Par spēles datumu un laiku paziņosim papildus.

Šī gada Viensviens Latvijas kausa fināls notiks 8. novembrī Ventspilī.