Marijai Voronovai COVID – negatīvs

FK Lielupe operatīvi reaģējot uz informāciju, ka vienai šī gada 3. jūlijā notikušajā LFF Kongresā dalību ņēmušai personai konstatētas pozitīvas COVID-19 analīzes, nosūtīja tās Viceprezidentu Mariju Voronovu, kura pārstāvēja FK Lielupe LFF Kongresā, veikt COVID-19 pārbaudes.

Vakardienas Marijas Voronovas analizēs COVID-19 pārbaudes nesušas negatīvus rezultātus. Tāpat pārbaudi izgāja arī visi LFF darbinieki, kuru starpā ir arī FK Lielupe Prezidents Kārlis Villerušs, viņa rezultāti arī bija negatīvi.

Kā liecina LFF mājaslapā pieejamā informācija, Kongresa norises dienā attiecīgā persona nav izjutusi nekādus saslimšanas simptomus un ar tādiem saskārusies tikai vairākas dienas pēc Kongresa.

FK Lielupe pateicas Latvijas Futbola federācijai par operatīvu rīcību esošajā situācijā un par iespēju uzreiz iziet COVID-19 pārbaudi. FK Lielupe aicina rūpīgi sekot līdzi savai pašsajūtai un izmantot iespēju veikt valsts apmaksātās pārbaudes. Tāpat, nākamnedēļ gaidāmajā FK Lielupe valdes sēdē tiks lemts par nepieciešamību veikt COVID-19 pārbaudes visai komandai.

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola federācijas mājaslapa