FK Lielupe veiksmīgi uzsāk LU Futbola Līgu

Oktobrī FK Lielupe ir aizvadījusi trīs spēles: pret vairākkārtējiem čempioniem Jautrie Zābaciņi komandu, līgas jaunpienācējiem Smagais Gadījums, kā arī pret līgas dinozauriem FOX Travel vienību. Pēc trīs kārtām ir izcīnīti 6 punkti.

Savu 8.sezonu LU Futbola Līgā FK Lielupe iesāka 14.oktobrī ar spēli pret spēcīgo Jautrie Zābaciņi komandu. Lielupe ilgi turēja bezvārtu neizšķirtu, taču beigās tomēr tika ielaisti divi vārti un piedzīvots zaudējums ļoti cienīgā spēlē.

21.oktobrī pretī mūsu studentu komandai stājās līgas jaunpienācēja – Smagais Gadījums komanda. Diezgan ātri FK Lielupe izvirzījās vadībā, bet tikpat ātri arī tika ielaisti vārti. Tas nedaudz sapurināja komandu un beigās tika izcīnīta pelnīta uzvara ar 7:2. Ar diviem vārtiem atzīmējās Džakomo Nikora un Artūrs Sašņikovs, bet pa vieniem vārtiem guva Kārlis Villerušs un Kristaps Mackovs (vienus vārtus pretinieki guva savos vārtos). Jāatzīmē, ka abām komandām bija pietiekami daudz iespēju gūt vārtus, un ir jāatzīmē abu komandu vārtsargi.

Bet vakar norisinājās trešās kārtas spēle, kurā FK Lielupe tikās ar sīksto FOX Travel komandu. Sākums bija pavisam neveiksmīgs, pašā spēles sākumā pie saviem vārtiem neveiksmīgi nospēlēja komandas kapteinis Kārlis Villerušs, novirzot bumbu savos vārtos. Taču neilgi pēc tam savu kļūdu laboja, izlīdzinot rezultātu. FOX Travel spēja vēlreiz izvirzīties vadībā, taču arī šoreiz Lielupe spēja ātri atspēlēties, pateicoties Daniela Petrova vārtiem, bet vēl pēc neilga brīža Kārlis Villerušs panāca jau 3:2. Puslaika izskaņā Juta Buklovska vēl palielināja pārsvaru. Uz pārtraukumu komandas devās pie rezultāta 4:2 FK Lielupe labā. Otrajā puslaikā Lielupe neizmantoja vairākus momentus, un FOX Travel beigās vienus vārtus atguva, samazinot rezultātu līdz minimumam. Beigās FOX Travel izmisīgi centās panākt neizšķirtu, taču Lielupe ne tikai spēja noturēt pārsvaru, bet arī palielināt to spēles beigās, pateicoties neticami skaistai Dāvja Brauča piespēlei ar papēdi Laurim Lazdānam, kurš panāca beigu rezultātu – 5:3.

Līdz ar to FK Lielupe šobrīd ar sešiem punktiem atrodas LU Futbola Līgas trešajā vietā, panākot punktu ziņā visas līdervienības, jāatzīmē gan, ka Jautriem Zābaciņiem, FC Meteor un Latgalīte Squad komandām ir pa vienai nospēlētai spēlei mazāk.

Nākamā spēle mūsu studentu komandai ir paredzēja jau nākampirmdien 22:00 pret pēdējās vietas īpašnieci LU Grillmix komandu.