Ziemassvētku turnīrs Playoff Arēnā un spēlētāju domas par 2022. gada sezonu

Pēc 2 gadu pauzes beidzot atkal notika tradicionālais FK Lielupe Ziemassvētku pasākums. Iepriekšējos divus gadus šo tradīciju neļāva turpināt Covid-19 pandēmijas epidemioloģiskie ierobežošanas pasākumi, kas neļāva pulcēties.

Nemainīgi vienmēr Ziemassvētku pasākuma ietvaros esam aizvadījuši futbola miniturnīrus, gandrīz vienmēr mainot turnīra formātu un lokāciju. Esam organizējuši šādu pasākumu gan ārā, sniegotos apstākļos, gan telpu futbolā. Šogad nolēmām viesoties Play off arēnā, uzspēlējot minifutbolu īpaši dinamiskos apstākļos.

Nejauša izloze sadalīja spēlētājus 4 komandās, kas pārstāvēja melno, sarkano, balto un zilo krāsu. Vispirms tika aizvadīts 2 apļu grupu turnīrs, kur komandas tikās viena pret otru 2 reizes. Gandrīz izcili sevi parādīja sarkanā komandas, kas izcīnīja 16 no 18 iespējamiem punktiem. Sīva cīņa izvērtās par otro vietu, jo ar viena punkta pārsvaru labāka bija melnā komanda, tai sekoja baltā komand. Diemžēl tikai punktu izcīnīja zilā komanda. Līdz ar to finālā tikās sarkanā komanda pret melno, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja sarkanie. Šī gada čempionu sastāvs bija Adrians Kaufmanis, Andrejs Aņņenkovs, Jurijs un Kristers Lisovskis. Šim panākumam pa godu uzvarētājiem pasniedzām godīgi nopelnīto auksta alus balvu.

Paralēli turnīram, pie alus glāzes apjautājām dažus mūsu spelētājus par lietām, kuras retāk sanāk nodot mūsu līdzjutējiem.

MĀRTIŅŠ AUZIŅŠ

– Tu klubā esi jau vairāk nekā 8 gadus. Pastāsti par spilgtāko FK Lielupe pasākumu, ko atceries.

– Mums ir bijuši vairāki atmiņā paliekoši komandas pasākumi, daļu droši vien publiski pat nedrīkstētu atklāt. Viens no interesantākajiem bija šovasar, kad kluba 10 gadu jubilejas ietvaros tikāmies ar Vācijas amatieru futbola komandu Die Auswahl. Lai arī spēle bija ļoti saspringta, kurā beigās arī piedzīvojām minimālu zaudējumu ar 0:1, pēc spēles kolektīvi kopā ar pretiniekiem devāmies uz Vecrīgu svinēt sadraudzības noslēgšanu, un pārējais jau paliek vēsturē.

SERGEJS MOŽAJEVS

– Nevar nepamanīt, ka esi ļoti progresējis, kopš pievienojies mūsu komandai. Kā vispār ir sākušās tavas futbola gaitas?

– Godīgi jāatzīst, ka futbolā regulāri sāku trenēties tieši atnākot uz Lielupi pirms 2 gadiem. Mana sieva nejauši uzdūrās kluba aicinājumam pievienoties komandai Facebook. Tā kā tobrīd bija Covid-19 pandēmija, un neko citu īsti nevarēja darīt, tad ilgi nedomādams pieteicos. Pirms tam mazs būdams apmeklēju pāris Liepājas metalurga treniņus, bet dažādu apstākļu dēļ, futbols bija jāpamet, lai arī to esmu vienmēr gribējis spēlēt. Līdz ar to Lielupe man palīdz izsapņot savu bērnības sapni.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от FUTBOLA KLUBS RĪGĀ “FK LIELUPE” (@fklielupe)

 

NILS VEIPĀNS
– Komandā esi jau ilgu laiku kā viens no sastāva kodola spēlētājiem, tomēr pirms šīs sezonas nedaudz pazudi no aprites. Vai mēs tevi redzēsim sastāvā nākamajā sezonā? 

– Diemžēl vai par laimi šī gada sākumā pieauga noslodze manā otrā hobijā. Esmu dīdžejs un mūzikas producents, un tieši šogad mana radošā darbība šajā jomā uzņema apgriezienus, līdz ar to mazāk laika atlika futbolam.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Nils Veipans (@nfreemann)

Lai arī vasarā biju gatavs atgriezties 3. Līgas apritē, izlaistas pirmssezonas sagatavošanās posms tomēr liedza man pagūt ielēkt jau braucošā vilcienā. Tomēr esmu apņēmības pilns nākamajā sezonā atgriezties sastāvā.