FK Valor/Ropaži izcīna Rudens Kausu

Trešdien, FK Valor/Ropaži izcīnīja pārliecinošu uzvaru pret FC Waschbar ar 8:2, tādējādi nodrošinot pirmo vietu Rudens Kausā 2022. FK Valor un FK Lielupe ir vienīgās komandas, kuras ir piedalījušās katrā šī turnīra izspēles reizē un abas komandas ir svinējušas uzvaru pa vienai reizes – FK Lielupe pirmajā turnīra pastāvēšanas gadā 2019.gadā, FK Valor – pirmo reizi tika pie zelta medaļām šogad. 2020.gadā par turnīra uzvarētājiem kļuva FK Aliance, savukārt 2021.gadā – TFK LATS.

Tikmēr joprojām turpinās cīņa par 2. un 3. vietu. Katrai no komandām ir saglabājušās izredzes tikt pie sudraba medaļām, kā arī katra var palikt vispār bez medaļām.

Vislabākajā pozīcijā atrodas TFK LATS, kuri nedēļu iepriekš ar 4:2 pārspēja FK Lielupe futbolistus. Šī vakara turnīra noslēdzošajā spēlē viņiem pietiks ar neizšķirtu, lai izcīnītu sudraba medaļas. Taču zaudējuma gadījuma TFK LATS var palikt arī ceturtajā vietā, taču jāzaudē ar ļoti lielu vārtu starpību.

Tātad:
TFK LATS uzvaras vai arī neizšķirta gadījumā: 2.vietā – TFK LATS, 3.vietā – FK Lielupe, 4.vietā – FC Waschbar;
– Gadījumā, ja FC Waschbar uzvar ar vienu, divu, trīs, četru, piecu vai sešu vārtu starpību: 2.vietā – FK Lielupe, 3.vietā – TFK LATS, 4.vietā – FC Waschbar;
– Gadījumā, ja FC Waschbar uzvar ar lielāku vārtu starpību, bet ne lielāku kā 13: 2. vietā – FK Lielupe, 3.vietā – FC Waschbar, 4.vietā – TFK LATS;
– Gadījumā, ja FC Waschbar uzvar ar 14 un lielāku vārtu starpību: 2.vietā – FC Waschbar, 3.vietā – FK Lielupe, 4.vietā TFK LATS.

Protams, lai šovakar FC Waschbar futbolisti tiktu pie medaļām ir jānotiek kaut kam neticamajam, taču tomēr teorētiskas izredzes arī ir izredzes, kaut arī minimālās.

Šovakar noslēdzošā turnīra spēle starp FC Waschbar un TFK LATS tiks aizvadīta Rīgas 75.vidusskolas jaunatklātajā laukumā, plkst. 20:45.