Pie kā ceļos Rudens kauss šoruden?

Ir uzsācies mūsu organizētais tradicionālais Rudens kauss. Pēc vakardienas kārtas nu jau katra no komandām ir aizvadījušas vismaz pa vienai spēlei. Kā vienīgie, kuri paspēja aizvadīt jau divas spēles ir FK Valor/Ropaži, kuri jau ir viena punkta attālumā no zelta medaļām.

Turnīrs iesākās pagājušonedēļ, kad trešdienas vakarā savā starpā tikās FK Valor/Ropaži un FK Lielupe. FK Lielupe nogulēja visu pirmo puslaiku, ko izmantoja Valor futbolisti, iesitot četrus bezatbildes vārtus, taču uz otro puslaiku FK Lielupe sapurinājās un laukumā bija redzama pavisam cita komanda, diezgan ātri sāka veidoties momenti pie pretinieku vārtiem un tas vainagojās arī ar vārtu guvumiem, taču reabilitēties par slikto pirmo puslaiku Lielupes puišiem neizdevās – 5:3 par labu FK Valor/Ropaži.

Pirmdien FK Valor/Ropaži aizvadīja jau otro spēli, šoreiz cīnoties ar TFK LATS komandu. Abpusēji diezgan asā un sīkstā cīņā ar minimālu rezultātu 1:0 prasmīgāki bija FK Valor/Ropaži futbolisti, kuri nu jau ir viena punkta attālumā no uzvaras turnīrā.

Savukārt vakardien norisinājās FK Lielupe un FC Waschbar savstarpēja tikšanās. FC Waschbar bez dažiem komandas līderiem neko nespēja likt pretī FK Lielupe komandai, piekāpjoties ar 0:6, taču jāatzīmē, ka arī Waschbar komandai bija vairāki ļoti labi momenti gūt vārtus, taču gan veiksme stāvēja blakus, gan aizsargi, gan arī abi FK Lielupe vārtsargi šoreiz bija savu uzdevumu augstumos, liedzot bumbai šķērsot vārtu līniju.

Teorētiski, katra no komandām vēl var izcīnīt pirmo vietu. Lai tas notiktu, FC Waschbar nākamtrešdien ir jāuzvar FK Valor/Ropaži, jo ja turnīra beigās divām vai vairāk komandām būs pa sešiem punktiem, tad vispirms tiks skatīta vārtu attiecība, pēc tam gūto vārtu skaits, un tikai pēc tam savstarpējās spēles. Nākampirmdien FK Lielupe centīsies aizķerties aiz FK Valor/Ropaži komandas turnīra tabulā spēlē ar TFK LATS, bet trešdien, iespējams, norisināsies turnīra zelta spēle, kurā FK Valor/Ropaži centīsies nodrošināt sev pirmo vietu spēlē pret FC Waschbar. Visas spēles norisināsies Rīgas 49.vidusskolas stadionā, plkst. 20:45.