Deviņu vārtu trillerī tomēr piekāpjamies Cēsīm, noslēdzot sezonu ar neveiksmīgu 4:5

Šo sezonu noslēdzām aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsīs, kur ar ļoti novājinātu sastāvu divas reizes izlaidām uzvaru un piekāpāmies cēsiniekiem ar 4:5. Uzvaras gadījumā mēs būtu sev garantējuši 4. vietu Trešās līgas Ziemeļu zonā, tādēļ spēlētāji bija motivēti šo mērķi sasniegt.

Pirms spēles bija zināms, ka šajā spēlē nespēs komandai palīdzēt balsta pussargs Rikardo Paoli, uzbrukuma līderis Pāvels Baikovs, kā arī Ralfs Beinarovičs, kurš klubam pievienojās sezonas noslēgumā, taču ātri kļuva par aizsardzības līderi. Savukārt sastāvā pēc viena mača izlaišanas atgriezās Dainis Sondors.

Vārtus spēlē izdevās gūt jau visai ātri – pēc teicamas vairāku piespēļu izspēles Sergejs Lazorskis ar ceļgalu nometa bumbu pa sitienam Kārlim Villerušam, kurš tika atstāts pilnīgi viens pie soda laukuma robežas. Viņa izdarītais sitiens bija precīzs – 1:0. Tomēr mūsu prieki nebija ilgi, jo jau pēc 5 minūtēm pretinieku spēlētājs gandrīz identiskā stilā izlīdzina rezultātu. Piecpadsmit minūtes vēlāk abas komandas minūtes laikā apmainījās ar vārtu guvumiem, Jevģēnija Bijelošonoka vārtu guvums ļāva mums izlīdzināt rezultātu, viņam tie bija ceturtie vārti šosezon. Savukārt puslaika pēdējā minūtē Sergejs Lazorskis aizskrēja vienatnē ar pretinieku vārtsargu, to apspēlēja un no ļoti asa leņķa bumbu ieripināja jau tukšos vārtos.

Otrais puslaiks iesākās ar aukstu dušu – 21 minūtes laikā ielaidām trīs bezatbildes vārtus, un ar bezzobainu spēli nonācām ļoti nepatīkamā situācijā, rezultātam kļūstot 3:5. Sākoties kompensācijas laikam Andrejs Aņņenkovs izpildīja stūra sitienu, viņa raidītā bumba nonāca pie Maksima Kirilova, kurš ar pirmo pieskārienu skaisti no gaisa pārspēja vārtsargu. Dažas minūtes vēlāk Cēsu komanda palika skaitliskā mazākumā, tomēr mēs šo pārsvaru nepaguvām izmantot. Šī spēle bija karjeras noslēdzošā mūsu spēlējošajam trenerim Andrejam Aņņenkovam, kurš turpmāk pievērsīsies tikai trenera amatam.

Ar šo zaudējumu noslēdzam sezonu 5. vietā 10 komandu konkurencē, kas ir ļoti pieklājīgs rezultāts, ņemot vērā mūsu iepriekšējo sezonu veikumu.

Līdz ar šo spēli esam apkopojuši mūsu komandas rezultatīvākos spēlētājus šogad, kopā skaitot Trešās līgas spēles un Latvijas kausa maču – Jevģēnijs Bijelošonoks (4 gūtie vārti), Maksims Kirilovs (3 gūtie vārti un 3 rezultatīvas piespēles) un Pāvels Baikovs (3 gūtie vārti un viena rezultatīva piespēle). Savukārt visvairāk minūtes šajā sezonā aizvadīja Antons Vasiļjevs (1310 minūtes), Dāvis Pētersons (973 minūtes) un Dainis Sondors (880 minūtes).

Komanda pateicas līdzjutējiem par atbalstu visas sezonas garumā, savukārt pavisam atvadīties no jums vēl ir pāragri, jo vēl pirms došanās pelnītā atpūtā, mūsu komanda piedalīsies tradicionālajā Rudens kausā, kurā aizvadīsim pirmo spēli jau šo trešdien 20:45 Rīgas 49.vidusskolas stadionā tiekoties ar FK Valor/Ropaži komandu.