Trešo reizi šogad tiksimies ar Madona Kvarcs komandu

Trešās līgas Ziemeļu zonas finālturnīrs jau ir formalitāte, abas labākās mūsu zonas komandas jau ir zināmas – tās ir Ogre United un FK Pļaviņas DM, kuras pārstāvēs mūsu zonu lielajā Dali Dali 3.līgas finālturnīrā. Mēs apsveicam abas komandas un novēlam tām veiksmi 2.posmā. Tikmēr mums ir palikušas vēl divas spēles. Diemžēl mēs esam jau zaudējuši pat teorētiskas izredzes arī uz trešo vietu, taču atlikušajās divās spēlēs varam nodrošināt ceturto vietu, kas būtu mūsu kluba labākais sasniegums tā pastāvēšanas vēsturē. Vispirms gan jāpārvar Madona Kvarcs barjera, pret kuriem šodien cīnīsimies mājās. Jāpiebilst, ka abās spēlēs, kurās šogad esam tikušies, uzvarētājs pamatlaikā tā arī nav noskaidrots.

Iepriekšējā spēlē visai droši uzvarējām FK Cēsis vienību, kas mums garantēja vismaz  piekto vietu. Kamēr madonieši nespēja gūt vārtus Ogrē, ciešot sagrāvi ar 0:4 pret vietējo Ogre United, kas starp citu nodrošināja uzvaru Ziemeļu zonā, ļaujot Trešās līgas finālturnīra pirmajā kārtā pretī saņemt nosacīti vieglāku pretinieku (zonas uzvarētāji tiksies ar citas zonas otro vietu). Kā otrā komanda no mūsu zonas Latvijas Trešās līgas finālturnīram kvalificējās FK Pļaviņas DM.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli komandai nespēs palīdzēt Dainis Sondors un Jurijs Dementjevs, tomēr atpakaļ ierindā ir virkne atslēgas spēlētāju – Pāvels Baikovs, Ņikita Mihaļcevičs, Timurs Šafins, Daniels Stepaņenko.

Šīs būs mūsu noslēdzošā sezonas mājas spēle, tādēļ ļoti aicinām visus interesentus un mūsu kluba līdzjutējus nākt un klātienē baudīt Latvijas futbola pagraba burvību. Uzvara šajā spēlē garantēs karoto 4.vietu. Tāpēc jūsu atbalsts būs ļoti nozīmīgs! Spēles sākums 17:00, Rīgas 49.vidusskolas stadionā.

Trešās līgas finālturnīram ir kvalificējušās šādas komandas: FK PPK/Betsafe un JDFS Alberts-2 (Centra zona), Ogre United un FK Pļaviņas DM (Ziemeļu zona), FK Krāslava un Augšdaugavas NSS (Austrumu zona) kā arī FS Jelgava-2 un FK Tukums 2000-3 (Rietumu zona).