Iekrājam trīs nezaudētu spēļu sēriju un izcīnām uzvaru pār Cēsīm.

Aizvadītajā nedēļas nogalē pirmo reizi šosezon tikāmies ar FK Cēsis klubu, kas līdz šim nebija iekrājuši punktus Trešās līgas Ziemeļu zonas finālturnīrā. Turpretī mūsu kontā 4 punkti, kas izcīnīti 4 neizšķirtos pret Futbola Parks Academy/LSPA (1:1), Ogre United (2:2), FK Madona Kvarcs (1:1) un FK Pļaviņas DM (1:1).

Pirms spēles bija zināms, ka arī šoreiz būs jāiztiek bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem – Igoram Balandinam un Danielam Stepaņenko nācās šo spēli izlaist savainojumu dēļ.

Spēles sākumā pārliecinoši pārņēmām bumbu savā kontrolē, kas vainagojās ar septītajā minūtē ātri nopelnītu pirmo stūra sitienu. To izpildīja Maksims Kirilovs – soda laukumā bumbu otrajā stāvā izcīnīja Ralfs Beinarovičs, kurš nometa to vārtu priekšā, kur pavisam vienkārši vārtos to ieraidīja Jevgenijs Bijelošonoks. Pēc gūtajiem vārtiem diemžēl iniciatīvu atdevām viesiem, kuri vairāk kontrolēja bumbu, taču līdz vērā ņemamām vārtu gūšanas iespējām tie netika. Puslaika vidū Rikardo Paoli izdarīja viltīgu tālsitienu ar augstu trajektoriju, taču radītā bumba norībināja vārtu pārliktni. Pēc viena no Cēsu izpildītajiem stūra sitieniem mūsu soda laukumā iestājās neliels haoss, jo no tā ārā bumbu nevarējām izraidīt pēc vairākiem mēģinājumiem. Par laimi šī epizode nenoslēdzās ar bīstamu sitienu un puslaiks noslēdzās ar 1:0 mūsu labā.

Otrā puslaika pašā sākumā viesu vārtsargs uzdāvināja mums otro vārtu guvumu, cenšoties izsist bumbu no sava soda laukuma to atdeva tieši uz kājas Kārlim Villerušam. Villerušs šādu iespēju izmantoja un dubultoja rezultātu 2:0. Diemžēl pāris minūtes vēlāk tiesnesis uz mūsu vārtiem piesprieda 11 metru soda sitienu, ko Cēsis arī realizēja. Taču vārtu festivāls vēl ar to nebeidzās. Atkal ar skaistu vārtu guvumu izcēlās Jevgenijs Bijelošonoks, kurš pagriezienā veica tālsitienu no gaisa. Vārtsargs acīmredzot šādu pavērsienu negaidīja, un raidījumu ielaida tuvējā stūrī. Spēles rezultāts vēl reizi mainījās 3 minūtes līdz spēles beigām, kad Cēsis izmantoja apjukumu mūsu aizsardzībā, uzstādot gala rezultātu 3:2. Līdz ar to esam šosezon atņēmuši punktus pilnīgi visām komandām, ar kurām esam šosezon tikušies – Futbola Parks Academy/LSPA (1:1), FK Alberts (3:0, 2:1), DSVK Traktors (1:1), Ogre United (2:2), FK Madona Kvarcs (1:1), FK Pļaviņas DM (1:1) un FK Cēsis (3:2).

Šī uzvara mums ļāva nodrošināt vismaz piekto vietu Trešās līgas Ziemeļu zonā. Turnīra tabulā mums priekšā vēljoprojām ir Futbola Parks Academy/LSPA ar 9 punktiem, kam atlikusi viena spēle, kamēr mums ir par diviem punktiem mazāk, bet divas spēles rezervē. Līdz ar to, uzvarot abas atlikušās spēles, sezonu noslēgsim 4. vietā.

Lasītāj, mums ir mazs lūgums. FK Lielupe nav akcionāru, finanšu sponsoru un kluba īpašnieku-miljardieru. Tikai apņēmība un aizraušanās nodrošināt mūsu iespēju robežās labu saturu par futbola kluba dzīvi un interesantu informāciju par tā ģimenes pārstāvjiem. Šis saturs nodrošina sabiedrības apziņošanu un iesaistīšanu Latvijas futbola dzīvē no mūsu, 3.līgas kluba, skatupunkta.

Mēs to visu nodrošinām bez maksas, lai ikviens varētu izlasīt rakstus mājaslapā vai apskatīties pieejamos video-materiālus. Mēs to darām, jo ticam, ka futbols ir kas vairāk par to, kas darās spēles laukumā, ko arī parādam šajā tīmekļa vietnē. Mēs cenšamies nodrošināt to, ka lielāks skaits cilvēku var sekot līdzi notikumiem futbolā, kas veido mūsu sporta pasauli, izprast to ietekmi uz cilvēkiem un kopienām un gūt iedvesmu jēgpilnai rīcībai dažādos apstākļos. Cilvēkiem ir iespēja gūt sev labumu no atklātas piekļuves mūsu ziņām un video-sižetiem.

Katrs ieguldījums neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs stiprina mūsu žurnālistikas entuziastus kluba iekšienē un atbalsta FK Lielupe nākotni. Atbalstiet FK Lielupe sākot no €1 – tas aizņem tikai minūti. Tāpat, ja jūs varat, lūdzu, apsveriet iespēju atbalstīt mūs ar regulāru summu katru mēnesi. Paldies.