Iepazīstam mūsu spēlētājus. Pirmā daļa

FK Lielupe turpina svinēt savu jubileju, un tuvākajā laikā būs daudz interesantu interviju un materiālu mūsu mājaslapā. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar četriem spēlētājiem, kuri šosezon pievienojās mūsu komandai un nu jau kļuvuši par neatņemamu daļu no mūsu ģimenes. Visiem četriem palūdzām atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

 1. Pastāsti par savu līdzšinējo pieredzi futbolā.
 2. Kā tu uzzināji par futbola klubu Lielupe, un kas tevi iedrošināja atnākt uz pirmo treniņu?
 3. Kādi ir tavi mērķi atlikušajā sezonas daļā?
 4. Ko tev nozīmē FK Lielupe?
 5. FK Lielupe septembrī svinēs 10 gadu jubileju. Vai vari pateikt kādu novēlējumu klubam?

Dāvis Pētersons

 1. Futbola pieredze man sākās jau bērnudārzā un sākot skolas gaitas pievienojos JDFS Alberts komandai, kurā nospēlēju 11 gadus.
 2. Pēc 11 gadiem Albertā izlēmu pamest komandu. No futbola neatvadījos uz ilgu laiku, jo draugs kurš vēlējas izmēģināt savas prasmes futbolā pasauca mani līdzi uz FK Lielupe treniņu. Pēc pirmā treniņa mans sniegums trenerus apmierināja un redzot tagadējo komandas biedru acīs dzirksteli un saliedētības garu nolēmu pievienoties FK Lielupe ģimenei.
 3. Atlikušajā sezonā vēlos pierādīt sevi un nostabilizēties pamatsastāva un gūt uzvaru pār čempionāta līderiem.
 4. FK Lielupe komandā trenējos apmēram pusgadu, bet pa šo mazo laiku esmu pieradis pie komandas biedriem un komandas personāla, ka uzskatu visus par savu ģimeni, kuras dēļ atdotu savus pēdējos spēkus.
 5. FK Lielupe 10 gadu jubilejā vēlos novēlēt tik pat labu atmosfēru, tik pat labus trenerus, komandai novēlu arī tiekties tikai uz augšu, bet galvenais gūt prieku spēlējot futbolu. TICAM KOMANDAI❤️

Ņikita Mihaļcevičs

 1. Esmu spēlējis FK Jelgava dublieru komandā, kā arī tās jaunatnes akadēmijā.
 2. Atnācu pie Kārļa [runa iet par Kārli Villerušu, aut. piebilde] pietiekties, lai strādātu kā Latvijas Futbola federācijas tiešsaistes datu koordinators, un Kārlis piedāvāja atnākt uz pāris komandas treniņiem.
 3. Izbaudīt futbolu.
 4. Laba komanda, kur katrs mēģina viens otram palīdzēt.
 5. Galvenais ir iztikt bez traumām un tā tikai turpināt, viss vēl ir priekšā.

Aleksejs Sergejevs

 1. Sveiki visiem, mani sauc Aleksejs Sergejevs, spēlēju futbolu no 8 gadu vecuma, karjeru sāku lielajā futbolā, bet izvēlējos futzālu, šis veids man ir tuvāks sirdij. Šajā savas dzīves posmā esmu kļuvis par daļu no jūsu ģimenes un esmu par to pateicīgs ikvienam cilvēkam, kurš ir saistīts ar klubu.
 2. Par klubu uzzināju no sociālajiem tīkliem, kur bija sludinājums ar aicinājumu uz komandas atlasi, un tā sagadījās, ka šajā ģimenē jau ir cilvēks, kurš man ieteica nākt uz treniņu un te nu es esmu.
  Man personīgi viss noritēja labvēlīgi, lai es kļūtu par daļu no kluba, man patika vadības, puišu attieksme, un es nolēmu kļūt par daļu no kluba.
  Pēc pirmās spēles satiku komandas līdzjutējus, un gribu pateikties visiem, kas nāk uz tribīnēm, viņi redz kā tu atdod savu sirdi, emocijas par visiem, kas ir laukumā un visiem, kas piedalās visa notiekošā organizēšanā, es gribu pateikties visiem.
 3. Saistībā ar jūsu jautājums par mērķiem atlikušajā sezonas daļā, es teikšu tā; katrs cilvēks, kas ir daļa no šīs ģimenes, no visas sirds alkst pēc uzvaras, jo augstāk uzkāpsim, jo ​​labāk būs.
 4. FK Lielupe man tagad ir ģimene un daļa no manas futbola dzīves, ceru, ka mūsu ceļi vēl ilgi ies cauri dzīvei, priecājos, ka jūs visi esat manā dzīvē un vēlos pateikties visai ģimenei.
 5. Gribu apsveikt FK Lielupe 10 gadu jubilejā, novēlēt sasniegt augstākos mērķus, spožas uzvaras, pacietību neveiksmēs, vienmēr palikt ģimenei, un iet savā vietā pretī saviem mērķiem, lai vai kas. Paldies FK Lielupe, uz priekšu pretī sapnim!

Daniels Stepaņenko

 1. Pirms FK Lielupe man bija pieredze SK Babīte U18 jauniešu komandā.
 2. Par FK Lielupe uzzināju sociālajā tīklā Instagram, kur bija ievietots sludinājums ar aicinājumu uz atlasi, bet uz pirmo treniņu mani pamudināja ierasties tas, ka šeit spēlēja mans draugs.
 3. Atlikušo sezonas daļu vēlētos pavadīt spēlējot savu labāko futbolu un būtu jauki atzīmēties arī ar saviem pirmajiem vārtiem.
 4. Man FK Lielupe ir futbola komanda, kurā 4 mēnešu laikā esmu ieguvis daudz labu draugu.
 5. Kluba 10 gadu jubilejā vēlos novēlēt kluba pakāpšanos uz Otro līgu un līdzjutēju skaita pieaugumu.

Ik pa laikam mēs turpināsim iepazīstināt mūsu līdzjutējus gan ar mūsu jaunajiem spēlētājiem, gan arī vēl tuvāk iepazīstināsim arī ar mūsu kluba leģendām.


Lasītāj, mums ir mazs lūgums. FK Lielupe nav akcionāru, finanšu sponsoru un kluba īpašnieku-miljardieru. Tikai apņēmība un aizraušanās nodrošināt mūsu iespēju robežās labu saturu par futbola kluba dzīvi un interesantu informāciju par tā ģimenes pārstāvjiem. Šis saturs nodrošina sabiedrības apziņošanu un iesaistīšanu Latvijas futbola dzīvē no mūsu, 3.līgas kluba, skatupunkta.

Mēs to visu nodrošinām bez maksas, lai ikviens varētu izlasīt rakstus mājaslapā vai apskatīties pieejamos video-materiālus. Mēs to darām, jo ticam, ka futbols ir kas vairāk par to, kas darās spēles laukumā, ko arī parādam šajā tīmekļa vietnē. Mēs cenšamies nodrošināt to, ka lielāks skaits cilvēku var sekot līdzi notikumiem futbolā, kas veido mūsu sporta pasauli, izprast to ietekmi uz cilvēkiem un kopienām un gūt iedvesmu jēgpilnai rīcībai dažādos apstākļos. Cilvēkiem ir iespēja gūt sev labumu no atklātas piekļuves mūsu ziņām un video-sižetiem.

Katrs ieguldījums neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs stiprina mūsu žurnālistikas entuziastus kluba iekšienē un atbalsta FK Lielupe nākotni. Atbalstiet FK Lielupe sākot no €1 – tas aizņem tikai minūti. Tāpat, ja jūs varat, lūdzu, apsveriet iespēju atbalstīt mūs ar regulāru summu katru mēnesi. Paldies.

Rekvizīti

Reģistrācijas numurs: 40008221125
Konts: AS „Swedbank”: LV02HABA0551038074227
FUTBOLA KLUBS LIELUPE