Uzņemsim mājas spēlē sīkstās Pļaviņas

Šodien, 18. septembrī, aizvadīsim savu trešo spēli Trešās Līgas Ziemeļu zonas finālturnīrā, uzņemot mājās FK Pļaviņas DM vienību. Iepriekšējā spēlē Pļaviņās cietām ne tikai sāpīgu zaudējumu ar 0:3 uz rezultāta tablo, bet arī līdz sezonas beigām no sastāva nopietnu savainojumu dēļ izkrita trīs spēlētāji. Šajā spēlē būsim īpaši motivēti revanšēties.

Gaidāmajā spēlē sastāvā atgriezīsies mūsu centra zonas spēlētāji Maksims Kirilovs, Jurijs Dementjevs un Rikardo Paoli. Pirmajiem diviem šī būs pirmā spēle pēc vairāk nekā mēneša pārtraukuma – kopš 13. augusta spēles pret Ogre United, kurā izcīnījām varonīgu neizšķirtu 2:2. Savukārt Paoli veselības problēmu dēļ izlaida pagājušo izbraukuma spēli Madonā. Diemžēl piedzīvosim arī vienu pamatsastāva spēlētāja iztrūkumu – šoreiz komandai nevarēs palīdzēt aizsardzības kreisās malas pamatvērtība Igors Balandins.

Lai arī pēc neizšķirta Madonā pazaudējām pat teorētiskas iespējas iekļūt Latvijas Trešās Līgas finālturnīrā, kas bija iespējams ierindojoties pirmajās divās vietās Ziemeļu zonā, joprojām saglabājam cerības uz bronzas godalgām. Lai šīs cerības saglabātu arī pēc šīs spēles, obligāti ir jāizcīna punkti.

Gaidām visus līdzjutējus, plkst. 14:00 Rīgas 49. vidusskolas stadionā, jo jūsu atbalsts būs ļoti nepieciešams.