Nosaki 2022.gada FK Lielupe labākos spēlētājus

2023.gada 18.martā tiks aizvadīts tradicionālais komandas pirmssezonas pasākums, kurā tiks apbalvoti labākie spēlētāji 11 nominācijās. Sākot no šodienas Tev ir iespēja noteikt labākos spēlētājus piecās nominācijās.

Pirmā nominācija ir labākais vārtsargs. Šajā nominācijā ir trīs kandidāti: Andžs Arveds Bērziņš, Adrians Daniels Kaufmanis un Antons Vasiļjevs.

Labākā aizsarga nominācijā mums ir 9 kandidāti: Igors Balandins, Ralfs Beinarovičs, Jurijs Dementjevs, Sergejs Možajevs, Romans Namovirs, Rikardo Paoli, Dāvis Pētersons, Dainis Sondors un Daniels Stepaņenko.

Arī labākā pussarga nominācijā ir 9 kandidāti: Jevgēnijs Bijelošonoks, Maksims Kirilovs, Arturs Kupčs, Igors Ļahovs, Ņikita Mihaļcevičs, Sergejs Rubans, Andris Smilga, Timurs Šafins un Mikša Turcšans.

Labākā uzbrucēja pozīcijā esam izvirzījuši trīs kandidātus: Pāvelu Baikovu, Sergeju Lazorski un Kārli Villerušu.

Un visbeidzot nominācija, kurā jums ir iespēja noskaidrot labāko FK Lielupe vārtu guvumu 2022.gada sezonā. Esam atlasījuši 10 vārtu guvumus.

1. Sāksim ar Artura Kupča tālšāvienu sezonas atklāšanas spēlē pret Futbola Parks Academy/LSPA komandu. Arturs atklāja spēles rezultātu, taču spēles izskaņā pārsvaru noturēt neizdevās, spēles pēdējās minūtēs viesiem panākot 1:1.
  2. Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas spēlē pret FK Madona Kvarcs komandu izvērtās visīstākā drāma. Atklājot rezultātu pirmā puslaika vidū, 75′ minūtē jau nonācām iedzinējos, turklāt spēlējot mazākumā. Taču neskatoties uz to, spēles 87′ minūtē, pēc teicamas Maksima Kirilova piespēles, Ruslans Aleksejevs eleganti pārsita bumbu pāri vārtsargam panākot 2:2. Vēlāk šīs spēles liktenis tika izšķirts pēcspēles 11 metru sitienu sērijā, kurā, pēc 11 sitieniem, ar 8:7 pārāki bija Madonas futbolisti.
  3. Spēlē pret DSVK Traktors Pāvels Baikovs pirmā puslaika izskaņā panāca neizšķirtu un atnesa otro punktu komandai aizvadītajā sezonā.
  4. Pāris dienas pirms Līgo svētkiem FK Lielupe beidzot izcīnīja arī pirmo uzvaru ne tikai aizvadītajā sezonā, bet kopumā pārtrauca bezuzvaras sēriju, kura ilga nepilnus četrus gadus. Šī uzvara tika izcīnīta Salaspilī pret FK Alberts komandu, un vieni no trīs gutajiem vārtiem sanāca patiešām eleganti – Ņikitas Mihaļceviča izpildījumā.
  5. Atbildes spēlē ar DSVK Traktors mums patiešām negāja – zaudējums ar 2:3 un ļoti liela varbūtība, ka nekvalificēsimies Ziemeļu zonas 2.posmam. Taču Igora Ļahova solo šajā spēlē noteikti ir vērts, lai iekļūtu starp desmit labākajiem sezonas vārtu guvumiem.
  6. Par spīti neveiksmei pret DSVK Traktors komandu, mēs tomēr spējām iekļūt Ziemeļu zonas 2.posmā, kur visai rezultatīvi nospēlēja Jevgēnijs Bijelošonoks, kuram uzreiz divi vārtu guvumi ir iekļuvuši kandidātu lokā. Kā pirmie ir vārti izbraukuma spēlē pret FK Madona Kvarcs, kurā, neskatoties ar milzīgajiem kadru zaudējumiem pirms spēles, tomēr spējām otrā puslaika galotnē atspēlēties un izcīnīt punktu izbraukumā. Par galveno varoni kļuva Jevgēnijs Bijelošonoks, kurš pēc Kārļa Villeruša piespēles, iesita neticamus vārtus, raidot bumbu gandrīz pašā vārtu devītniekā.
  7. Jevgēnijs līdzīgā manierē guva vārtus arī mājas spēlē pret FK Cēsis, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru. Taču šoreiz sitienu veica ar kreiso kāju, raidot bumbu vārtos gar pašu vārtu stabu. Pats Jevgēnijs bija neskaitāmi priecīgs par šiem vārtiem, ko var redzēt un dzirdēt video.
  8. Neskatoties uz to, ka sezonas sākumā Kārlis Villerušs vairāk pievērsās trenera amatam un laukumā devās tikai spēļu pašās galotnēs, tad sezonas otrajā pusē, kad bija diezgan plašs traumēto spēlētāju saraksts, jau bija spiests doties laukumā jau sākumsastāvā. Sezonas otro daļu arī Kārlis aizvadīja visai rezultatīvi. Sezonas noslēdzošajā spēlē, pēc Sergeja Lazorska piespēles, Kārlis atklāja rezultātu ar precīzu sitienu gar pašu vārtu stabu.
  9. Vēlāk šajā spēlē Kārlis iedeva elegantu piespēli ar pēdas ārmalu, izvirzot Sergeju Lazorski randiņā ar pretinieku vārtsargu. Sergejs skaisti apveda vārtsargu un no asā leņķa raidīja bumbu vārtos.
  10. Arī desmitie vārti no šī saraksta tika gūti sezonas noslēdzošajā spēlē Cēsīs, kurā, deviņu vārtu trillerī, atzinām mājinieku pārākumu. Spēles izskaņā FK Lielupe izcīnīja tiesības izpildīt stūra sitienu, kuru devās izpildīt Andrejs Aņņenkovs. Andrejs ieraudzīja pavisam nepiesegtu Maksimu un centrēja viņa virzienā. Maksims vienā pieskārienā raidīja bumbu vārtu tīklā. Tas bija punkts šai sezonai, no vienas puses rūgts, jo tika piedzīvots zaudējums ar 4:5, bet no citas puses ļoti skaists, jo šādi vārti ir retums, īpaši amatieru līmenī.

Balsot varēs tikai vienu reizi, obligāti norādot savu e-pastu. Nominācijā par labāko vārtu guvumu drīkst izvēlēties līdz pat trīs vārtiem, savukārt pārējās nominācijās jāizvēlas viens kandidāts. Balsojumā par labāko spēlētāju katrā no pozīcijām labākais spēlētājs tiks noskaidrots saliekot kopā FK Lielupe treneru korpusa un valdes balsojumu kopā ar publisko balsojumu. Balsot drīkst arī tikai par atsevišķu nomināciju. Balsošana ilgs līdz 2023.gada 28.februārim (ieskaitot).