Piesaki savu komandu Amatieru, jeb 4.līgai

FK Lielupe šogad plāno realizēt savu 2022.gada ieceri, proti – organizēt 4.līgas turnīru futbolā 11×11. Turnīru plānots aizvadīt vasaras mēnešos.

4.līgas čempionātu plānots uzsākt maija beigās/jūnija sākumā un aizvadīt to vasaras garumā. 4.līgas čempionātu plānots aizvadīt vienā aplī. Taču, gadījumā, ja turnīram pieteiksies tikai 4 komandas, tad čempionāts tiks aizvadīts divos apļos. Bet, gadījumā, ja turnīram pieteiksies 8 komandas, tad čempionāts tiks sadalīts divās grupās pa 4 komandām, kurās tiks izspēlēts viens aplis un pēc kura seko izslēgšanas spēles.

Dalības maksa ietver sevī laukuma īri, tiesnešu apmaksu, ūdeni uz spēli, gan arī ārstniecības personas klātbūtni katrā no spēlēm. Vienādas krāsas formas tērpu gadījumā, viena no komandām tiks nodrošināta arī ar vienādas krāsas apmetnīšiem. Dalības maksa turnīram ir sākot no 600 EUR. Atkarībā no komandu skaita, tā var pieaugt. Aprēķināt dalības maksu būs pavisam vienkārši: 150 EUR x spēļu skaits (ja turnīrā piedalās 4 komandas – 900 EUR, 5 komandas – 600 EUR, 6 komandas – 750 EUR, 7 komandas – 900 EUR. Gadījumā, ja čempionātā piedalās 8 komandas – dalības maksa būs 750 EUR.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe Prezidents): “Ideja par amatieru, jeb sauksim to par 4.līgas organizēšanu mums ienāca prātā jau pagājušogad, kad gribējām nodrošināt mūsu komandas rezervistus ar spēļu praksi. Taču toreiz tā ideja ienāca mums prātā pārāk vēlu, līdz ar to mēs nolēmām koncentrēties uz šī turnīra organizēšanu 2023.gada vasarā, jau savlaicīgi izziņojot par to un rūpīgi visu pārdomājot. Šī ir lieliska iespēja arī jaunām amatieru komandām, kuri tikko noorganizējās un grib izmēģināt savus spēkus lielajā 11×11 futbolā. Šāds turnīrs būtu ļoti lietderīgs 3.līgas komandām ar plašu sastāvu, tādejādi nodrošinot spēļu praksi visiem spēlētājiem, tāpat arī tiem, kuri tikai plāno izveidot savu komandu, un pirms reģistrēties oficiāli un iziet visu ceļu, kuru savulaik esam izgājuši mēs, kļūstot par LFF biedriem un piedaloties LFF rīkotajās sacensībās, šī būtu iespēja vispār saprast, kas un kā tas ir. Ņemot vērā arī to, ka tomēr laukumu un tiesnešus nodrošināsim mēs kā organizatori, arī dalības maksa ir aprēķināta pēc iespējas sapratīgāka, komandām atliek tikai nodrošināt sevi ar formas tērpiem un tikai jāierodas uz spēlēm. Arī komandu līmenis būs draudzīgs amatieriem, nebūs uzreiz jātiekas ar tādām komandām, kuru mērķis ir tikt, teiksim tā, 2.līgā, vai pat vēl augstāk. Jo komandas ar lielām ambīcijām un pietiekami lielu budžetu priekš 3.līgas līmeņa parādās katru gadu. Rīgas Futbola federācija organizē vasarā čempionātu 8×8, bet arī tur līmenis ir pietiekami augsts, parastajam amatierim, līdz ar to šis būs unikāls projekts, kura mērķis būs popularizēt futbolu un piesaistīt pēc iespējas vairāk amatieru sportistu futbolam.”

Pieteikt savu komandu 4.līgas turnīram var līdz 2023.gada 15.maijam, nosūtot reģistrācijas pieteikumu uz e-pastu fklielupe@gmail.com. Jautājumu gadījumā droši rakstiet mums uz e-pastu, vai arī zvaniet: +371 26683592.

Iepazīties ar turnīra reglamentu un atrast pieteikuma veidlapu var zemāk.