Aizvadīts tradicionālais komandas pirmssezonas pasākums

Lai arī šī gada sezona vairs nav aiz kalniem – līdz tai ir palicis vairs tikai mēnesis, mēs vēl pēdējo reizi vēlamies palepoties ar pērnās sezonas veiksmēm un apbalvot komandas izcilniekus. Komandas pasākumā apbalvojām labākos 2022.gada spēlētājus, kā arī tika pieņemti daži ļoti svarīgi lēmumi attiecībā uz gaidāmo sezonu.

Jaunais FK Lielupe kapteinis – Igors Balandins

Pasākums tika aizvadīts RTU Konferenču telpās un tajā tika pieņemts jaunais FK Lielupe Reglaments 2023. Ir notikušas izmaiņas valdes sastāvā, Maksims Bočarņikovs atstāja valdes locekļa amatu, viņa vietā valdē tika iebalsots Sergejs Možajevs. Tika apstiprināts 2023.gada budžets. Un visbeidzot, tika ievēlēts jauns komandas kapteinis. Par to ir kļuvis Igors Balandins. Par vice-kapteiņiem tika iebalsoti Maksims Kirilovs un Antons Vasiļjevs. Tāpat tika izvirzīts mērķis šai sezonai, kura kļūs par desmito sezonu LFF rīkotajās sacensībās – mērķis ir iekļūt Ziemeļu zonas savas grupas labākajā trijniekā, un cīnīties par Ziemeļu zonas medaļām.

Pasākuma otrajā daļā, sveicām 2022.gada laureātus. FK Lielupe laureātu apbalvošana vienmēr ir bijis ikgadējs un tradicionāls labāko spēlētāju apbalvošanas pasākums, kurš diemžēl tika iepauzēts uz pāris gadiem gan COVID19 pandēmijas dēļ, gan visai bēdīgo sezonu dēļ tieši rezultātu ziņā. Pavisam kopā vienpadsmit nominācijās līdzjutēju, kluba vadības, un treneru štāba balsojumu rezultātā noteicām, kuri spēlētāji pagājušajā sezonā bija vērtīgākie.

Nominācijas un balvu ieguvēji:

Vērtīgākais spēlētājs

Šo balvu piešķir spēlētājam, kurš sezonas garumā ir sniedzis lielāko pienesumu komandas rezultātiem un spēles kvalitātei. Balvas ieguvējs – Igors Ļahovs, kurš ļoti stipri pastiprināja komandu laukumā ar savu klātbūtni, aizvadītajā sezonā Igors Trešās līgas pirmajā daļā no zvana līdz zvanam aizvadīja visas septiņas spēles, kurās bija pieteikts. Viņa kontā arī vieni gūtie vārti.

Labākais U-21 spēlētājs

Šo balvu piešķir labākajam komandas spēlētājam, kurš sākoties sezonai nebija pārsniedzis 21 gada vecumu. Šoreiz balvu ieguva Ņikita Mihaļcevičs, kura kontā vieni vārti astoņās spēlēs.

Visprogresējošākais spēlētājs un jauns FK Lielupe valdes loceklis – Sergejs Možajevs

Visprogresējošākais spēlētājs

Balvu piešķir tam spēlētājam, kurš sezonas laikā visvairāk progresēja savu prasmju, parādītās spēles un sniegtā ieguldījuma komandas rezultātu ziņā. Treneru korpuss lēma šo balvu piešķirt Sergejam Možajevam, kurš komandai pievienojās 2021. gadā, un sākotnēji tika pie visai maza spēles laika, bet aizvadītās sezonas beigās kļuva par nozīmīgu pamatsastāva figūru.

Labākais jaunpienācējs

Balvu piešķir spēlētājam, kurš klubam pievienojās pēc 2021. gada sezonas. To ieguva Romans Namovirs, kurš bija pārliecinošs līderis aizsardzībā visas sezonas garumā, no 8 Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas spēlēm izlaižot tikai vienu. Tomēr otrā posma ievadā guva smagu savainojumu Pļaviņās, kas viņam liedza turpināt sezonu.

Labākais vārtu guvējs

Jevģēnijs Bijelošonoks, kurš pretinieku vārtsargus pārspēja 4 reizes, turklāt visus četrus vārtus Jevģēnijs guva pēdējās 5 sezonas spēlēs.

Club man

Šo balvu piešķir tam cilvēkam, kurš kluba vadības ieskatos ir sniedzis vislielāko ieguldījumu komandas attīstībā un organizatoriskajā ziņā ārpus futbola laukuma. Šo balvu komandas vadība kolektīvi izlēma piešķirt mūsu viceprezidentei Marijai Voronovai, kura klubā ir jau piecus gadus, atbildot ne tikai par sociālo tīklu saturu, bet arī organizējot komandas mājas spēles un citus pasākumus.

Komandas gars

Šī ir jauna nominācija. Balvu piešķir spēlētājam, kurš ir bijis īsts komandas gars, gan ģērbtuvēs, gan laukumā, gan arī ārpus futbola stadiona. Par pirmo šīs balvas ieguvēju kļuva Dāvis Pētersons, kurš ir vairākkārt izteicies, ka Lielupe ir kļuvusi par ģimeni viņam, tas atspoguļojās arī viņa attiecībās ar spēlētājiem.

Labākais vārtsargs

Antons Vasiļjevs. Pārliecinošs komandas pirmais numurs jau vairāk nekā 6 gadus. Aizvadītajā sezonā Antons ar aizvadītām 1220 minūtēm bija minūtēm bagātākais spēlētājs komandā.

Labākais aizsargs

Ralfs Beinarovičs. Lai arī Ralfs komandai pievienojās sezonas otrajā pusē, viņš uzreiz sevi parādīja kā vienu no komandas līderiem un stabilākajiem spēlētājiem.

Labākais pussargs

Maksims Kirilovs, kurš aizvadīja 10 spēles, kurās guva 3 vārtus un izdarīja 3 rezultatīvas piespēles, turklāt bija galvenais spēles diriģents laukuma vidū.

Labākais uzbrucējs

Pāvels Baikovs. Mūsu kluba leģenda, viens no ilglaicīgākajiem kluba spēlētājiem. Viņš komandas labā guva trīs vārtus, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī padarīja ļoti daudz “melnā darba” cīnoties par bumbām otrajā stāvā.

Skaistākais vārtu guvums.

Šo balvu šogad ieguva Arturs Kupčs, kurš realizēja ļoti skaistu tālsitienu sezonas atklāšanas spēlē pret Futbola Parks Academy. Otrajā un trešajā vietā palika Jevģenijs Bijelošonoks ar efektīgu vārtu guvumu no gaisa pret Madonu, un Ruslans Aleksejevs, kurš Latvijas Kausa spēlē arī pret Madonu pamatlaika pēdējās minūtēs izrāva neizšķirtu, eleganti pārmetot bumbu pāri vārtsargam.

Pasākuma neoficiālajā daļā spēlētāji un komandas vadība devās uz blakus esošu Riga Islande Hotel, kur izbaudīja boulingu, biljardu un viena otra kompāniju jaunās sezonas sākumu gaidot. FK Lielupe pateicas RTU un Riga Islande Hotel par sadarbību Komandas pasākuma organizēšanā.