Rīt sākam sezonu – atskats uz mūsu pirmssezonas procesu

2023. gada 3. līgas sezona mūsu Ziemeļu zonā jau ir sākusies aizvadītajā nedēļas nogalē, tomēr mūsu starts vēl bija nedaudz jāpagaida. Rīt, 30. aprīlī 16:00 savu sezonu atklāsim šīs sezonas jaunajās mājās, Hanzas vidusskolas stadionā, pret SK Super Nova dublieriem.

Tikmēr pastāstīsim kā mums gāja sezonas sagatavošanās posmā. Tā kā aizvadītā ziema mūs lutināja ar sniegotiem laikapstākļiem, ilgu starpsezonas periodu pavadījām trenējoties iekštelpās – Play-Off arēnā. Tomēr sākot ar februāri beidzot atkal uzkāpām uz futbola zālāja ārā. Paguvām aizvadīt vairākas spēlētāju atlases, kas ļāva mums papildināt sastāvu ar vairākiem jauniem un kvalitatīviem spēlētājiem ar kuriem iepazīstināsim jūs tuvākajā laikā.

FK Lielupe – Riga United 1:4

Pirmajai pārbaudes spēlei šozeson, kas ekstrēmi sniegoto laikapstākļu dēļ 11. martā tika pārcelta uz Skonto Halli, pieteicām 33 spēlētājus, lai pārbaudītu pēc iespējas lielāku kluba jaunpienācēju skaitu. Līdz ar to spēli var sadalīt 3 visai dažādās trešdaļās (1:1, 0:0 un 0:3), kur pirmajā pārliecinoši dominējām, otrajā pārsvarā bija cīņa laukuma vidusdaļā starp komandām par bumbas kontroli, savukārt trešajā jau krietni labāki bija United.

FK Lielupe – FK Sigulda 4:1

Otrajā spēlē, Hanzas vidusskolas laukumā, 1. aprīlī uzņēmām mūsu gaidāmās sezonas Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas pretinieku FK Sigulda. Mača gaitā krietni vairāk kontrolējām bumbu, tomēr bīstami momenti izveidojās abām komandām. Galu galā tos realizēt vislabāk spējām tieši mēs.

FK Lielupe – FK Dobele Allegro 2:1

Vēlā 6. aprīļa vakarā tikāmies ar Dobele Allegro, kas mums ir visai zināms pretinieks, jo vēl nosacīti nesen aizvadījām 3. līgas sezonas Rietumu zonā, kurā arī spēlēja dobelnieki. Spēle pirmā puse bija visai pasīva no abu komandu puses, netiekot līdz puslīdz labām vārtu gūšanas iespējām. Savukārt otrajā puslaikā Dobele guva ātrus vārtus, tomēr mēs atbildējām ar dubultu sparu, dodot pretī divus gūtos vārtus.

FK Lielupe – FK RSU 0:1

Nedēļu vēlāk aizvadījām spēli pret pavisam jaunu biedru uz Latvijas amatieru futbola skatuves – Rīgas Stradiņa Universitātes futbola klubu. Pirmajā puslaikā bijām manāmi apmaldījušies un spēle nevedās, un salīdzinoši ātri nonācām iedzinējos. Otrajā puslaikā pārņēmām pārliecinošu bumbas kontroli un izveidojām vairākus teicamus vārtu gūšanas momentus, tomēr realizācija pievīla un tā arī vārtus neguvām.

FK Lielupe – AFA Olaine-2 0:2

Savukārt nepilnas 2 nedēļas pirms sezonas sākuma devāmies savā pirmajā izbraukuma pārbaudes spēlē. Šoreiz nolēmām pārbaudīt tos spēlētājus, kuri iepriekš tikuši pie mazāka spēles laika. Visai agresīvu divcīņu pārpildītā spēlē nonācām iedzinējos ar divu vārtu deficītu, tomēr pretī likt nespējām gūtos vārtus.

Tiekamies rīt mūsu šīs sezonas pirmajā Dali Dali Trešās līgas spēlē!