Zaudējam Albatroz komandai

Šovakar “FK Lielupe” piekāpās “Albatroz SC” komandai ar 1:4, vienīgos vārtus “Lielupe” rindās guva Vladimirs Stirmanovs. Spēle iesākās ar “Albatroz” pārsvaru, bet “Lielupe” laiku pa laikam atbildēja ar dažiem pretuzbrukumiem. Bet diezgan ātri “Albatroz” panāca 1:0. Pēc zaudētiem vārtiem “Lielupe” nosēdās aizsardzībā un ļāva pretiniekiem kontrolēt bumbu diezgan tuvu soda laukumam. Pirmais puslaiks beidzās ar 3:0 viesu labā. Pēc pārtraukuma “Lielupe” spēlētāji izgāja daudz motivētāki un sāka spēlēt agresīvāk uzbrukumā un sāka veidoties momenti. Arī viesu komanda tuvāk beigām sāka nogurt, taču nespējām realizēt visus savus momentus un Vladimirs Stirmanovs guva goda vārtus. Beigās – 1:4.

Tagad priekšā divas spēles ar “FK Priekuļi” komandu par 11.vietu Vidzemes reģiona 2.Līgas čempionāta kopvērtējumā.

Bildes no šīs spēles tiks pievienots drīzumā.

Video ar spēles momentiem arī tiks pievienots drīzumā.