Pēdējā mājas spēle šosezon

"FK Lielupe" sastāvs šodienas spēlei pret "FK Priekuļi".
“FK Lielupe” sastāvs šodienas spēlei pret “FK Priekuļi”.

Šodien Rīgas 49.vidusskolas stadionā aizvadīsim šīs sezonas pēdējo mājas spēli. Mēs cīnīsimies ar “FK Priekuļi” komandu par 11.vietu Vidzemes reģiona 2.Līgas čempionāta kopvērtējumā. Uzreiz trīs spēlētāji diemžēl nevarēs palīdzēt komandai diskvalifikāciju dēļ, tie ir: Aleksandrs Ivanovs, Leonīds Fedosejevs un Artis Kalniņš. Toties šodien atpakaļ ierindā pēc traumām ir Vladimirs Stirmanovs, Igors Ļahovs un Daņila Savicks.

Ar “FK Priekuļi” komandu esam spēlējuši 6 reizes 2.Līgas čempionātā, kā arī reizi tikāmies Latvijas kausa izcīņā. Katra no komandām trīs reizes ir svinējusi uzvaru, bet viena spēle beidzās neizšķirti. Kopējā vārtu attiecība gan mums nav labvēlīga – 14:24, tas viss pagājušā gada divu smagu zaudējumu dēļ.

Šodien mums ir jāizdara viss iespējamais, lai uz izbraukuma spēli mums būtu labs pārsvars, jo līdz šim neesam guvuši nevienus vārtus Priekuļos, tāpēc jau šovakar ir jānodrošina sev labvēlīgs rezultāts! Spēles sākums 16:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā – nāciet un atbalstiet mūsu komandu! #ticamkomandā