Draudzības spēle par godu dzimšanas dienai

Šodien Rīgas 49.vidusskolas stadionā plkst. 19:00 mēs aizvadīsim draudzības spēli ar “Albatroz SC” komandu. Šī spēle būs īpaša ar to, ka vakar “FK Lielupe” svinēja savu 5 gadu jubileju. Mūsu puiši ir ļoti noskaņoti pat šādā lietainā laikā izcīnīt uzvaru, jo labākas dāvanas par uzvaru nevar būt! Šodien ierindā pēc ļoti ilgas rehabilitācijas perioda beidzot ir atgriezies Vladimirs Stirmanovs. Tāpat pieteikumā uz šo spēli ir iekļauti veseli četri Jaunatnes komandas spēlētāji: Roberts Vidrins, kurš jau ir paspējis uzspēlēt dažās spēlēs par pieaugušo komandu, Artjoms Naimovičs, kurš reizi jau bija pieteikumā uz spēli, bet laukumā toreiz nedevās, kā arī Dāvis Mārcis Valmiers un Agris Glaudāns, kuriem šī būs pirmā spēle “FK Lielupe” sastāvā. Šoreiz, beidzot varēs spēlēt arī Igors Ļahovs. Pieteikumā ir arī viens komandas jaunpienācējs Aleksandrs Briļs, kurš gan šosezon oficiālajās spēlēs piedalīties diemžēl vēl nevarēs.

Ar “Albatroz SC” komandu mēs tiksimies pirmo reizi. Šī komanda aizvada savu pirmo sezonu, piedaloties Rīgas pilsētas čempionātā, kas vienlaikus ir arī 2.Līgas čempionāts. B grupā “Albatroz SC” palika pēdējā 7.vietā, izcīnot tikai 7 punktus 12 spēlēs. Toties cīņu par 9.-13. vietu Rīgas 2.Līgas čempionātā “Albatroz SC” iesāka ļoti pārliecinoši, izcīnot 3 uzvaras un vienu reizi nospēlējot neizšķirti ar vārtu starpību 19:3.

Aicinām visus līdzjutējus apbruņoties ar lietussargiem, lietusmēteļiem, apģērbties pietiekami silti un nākt uz stadionu just līdzi mūsu komandai! #ticamkomandā