FK Lielupe dzimšanas dienas pasākumi

Logotips par godu 5 gadu jubilejai.
Logotips par godu 5 gadu jubilejai.

“FK Lielupe” šodien svin savu 5 gadu jubileju, un tam par godu tiks organizēti dažādi pasākumi. Būs atlase pieaugušo komandai, tāpat arī tiek plānots sākt uzņemt meitenes un sievietes “FK Lielupe” sieviešu komandas izveidošanai, būs arī jau tradicionālie pasākumi kā spēle starp esošajiem un bijušajiem “FK Lielupe” spēlētājiem.

Vispirms 2.septembrī plkst. 19:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs svētku draudzības spēli pret “FK Albatroz” komandu. 9.septembrī 16:00 turpat Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs pēdējo šīs sezonas 2.Līgas mājaspēli, uzņemot “FK Priekuļi” komandu cīņā par 11.vietu Vidzemes reģiona 2.Līgas kopvērtējumā. Bet 24.septembrī mēs aicinām visus gribētājus pievienoties komandai uz atlasi, kā arī mēs ļoti gaidīsim daiļā dzimuma pārstāvjus uz uzņemšanu Sieviešu komandā. Bet vēlāk, uzreiz pēc šī pasākuma tiek gaidīta tradicionāla spēle starp “FK Lielupe” esošajiem un bijušajiem spēlētājiem.

Par visiem pasākumiem informācija tiks precizēta un apkopota gan mūsu mājaslapā, gan arī mūsu sociājos tīklos. Sekojiet līdzi informācijai!

Daudz laimes dzimšanas dienā, “FK Lielupe”! #ticamkomandā