Uzvara Salaspilī!

Vakar Salaspilī “FK Lielupe” viesojās pie “FK Alberts” komandas. Līdz šim savstarpējā bilance ar šo komandu mums bija negatīva – divi zaudējumi divās spēlēs, bet vakar mēs spējām pārtraukt šo neveiksmju sēriju, uzvarot ar 3:2. “FK Lielupe” jau no paša spēles sākuma pārņēma kontroli pār spēli un Igors Ļahovs spēles 9′ minūtē atklāja rezultātu.  Līdz pārtraukumam mūsu futbolisti varēja gūt vēl vairākus vārtus, un beidzot pašā puslaika izskaņā Ruslans Aleksejevs panāca 2:0. Jāsaka, kā arī laukuma saimniekiem bija padevušies daži labi momenti.

Otrajā puslaikā mūsu futbolisti turpināja labi uzbrukt, tomēr nespējām realizēt savus momentus. Spēles 63′ minūtē saimnieki atspēlēja vienus vārtus, pateicoties mūsu vārtsarga kļūdai. Bet tas pats spēlētājs spēles 77′ minūtē bija spiests atstāt laukumu par otro brīdinājumu. Spēles 81′ minūtē Ruslans Aleksejevs atkal panāca divu vārtu starpību, taču laukuma saimnieki gūstot otrus vārtus 89′ minūtē izmisīgi devās glābt spēli. Mums par laimi, mūsu puiši spēja noturēt uzvaru. Kopumā daudz nerealizētu momentu, realizējot kaut dažus no tiem, būtu ļoti pārliecinoša uzvara, bet beigās nācās panervozēt.

Līdz ar šo spēli noslēdzās pirmais aplis. Pēc pirmā apļa rezultātiem ar 10 punktiem mēs atrodamies 4.vietā. No mūsu nākamā pretinieka “FK Aliance” mēs atpaliekam par 5 punktiem, tāpēc ļoti svarīgi nākamajās spēlēs izcīnīt uzvaras, jo pretī stāsies čempionāta augšgala komandas – “FK Aliance” un “FK Smiltene-2”.

2nd-league-matchday-result-fk-alberts-away-reak

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): Interesanta spēle. Ļoti labi, ka uzreiz izvirzījāmies vadībā, labi, ka nebija jāatspēlējas, līdz ar ko varējām mierīgi spēlēt savu spēli. Ielaidām muļķīgus vārtus, kā arī jāstrādā pie momentu realizācijas, jo varējām gūt daudz vairāk vārtu. Bet pretinieki šovakar izmantoja gandrīz vai visas savas iespējas. Arī psiholoģiski, vienmēr ir jāspēlē līdz galam, nedrīkst pārāk agri atslābināties, jo uzreiz saņemam pretī bīstamus uzbrukumus un vārtus. Kopumā, esmu pateicīgs puišiem par šo spēli, es ceru, ka ar šādu attieksmi mēs iziesim arī nākamajā spēlē.