Klāt otrais aplis

Klāt ir Vidzemes reģiona 2.Līgas B grupas otrā apļa pirmā spēle! Šodien Rīgas 49.vidusskolā plkst. 17:00 mēs tiksimies ar “FK Aliance”. Pēc pirmā apļa rezultātiem tieši “FK Aliance” ir priekšā mums. “FK Lielupe” ar 10 punktiem atrodas 4.vietā, kamēr “FK Aliance” ar 15 punktiem – trešajā.

Iepriekš ar “FK Aliance” aizvadījām 8 oficiālās spēles. Pirmā apļa spēlē, ar kuru mēs iesakām 2017.gada sezonu, “FK Lielupe” spēja divreiz izvirzīties vadībā, taču nespēja noturēt uzvaru un beigās piekāpās ar 2:3. Tā nebija jau pirmā reize, kad mēs sīvā cīņā piekāpāmies “FK Aliance” komandai, arī 2016.gada spēles ielaidām pēdējās spēles sekundēs un zaudējām arī zaudējam ar 2:3. Tāpēc šī spēle mums ir ļoti principiāla. Beidzot ir jāpārspēj “Aliance”! Nerunāsim vēl par čempionāta tabulu, jo arī šajā ziņā mums ir nepieciešama tikai un vienīgi uzvara!

“FK Lielupe” rindās šo spēli būs jāizlaiž Denisam Kiriļukam, dēļ nopelnīto dzelteno kartiņu skaitu. Toties pēc vienas spēles izlaišanas atkal spēs palīdzēt Daņila Savicks. Arī mūsu kapteiņa Kārļa Villeruša dalība šajā spēlē ir zem jautājuma zīmes, kā arī Aleksandrs Babuškins šo spēli visticamāk izlaidīs. “FK Aliance” rindās, par noraidījumu iepriekšējā savas komandas spēlē pret “SK Cēsis”, šo spēli nāksies izlaist Rūdolfam Lielausim.

Šīs spēles gaitai būs iespēja sekot līdzi mūsu mājaslapā.

#ticamkomandā