Šodien izbraukums uz Salaspili

Jau otro reizi šogad dosimies uz Salaspili. Šoreiz viesosimies pie “FK Alberts” komandas. Runājot par savstarpējām spēlēm, tad mums ir ļoti negatīva bilance spēlēs pret šo komandu – divi zaudējumi ar kopējo vārtu starpību 0:11. “FK Lielupe”, pēc ļoti laba čempionāta sākuma, ir iedziļinājusies zaudējumu sērijā. Jau vairāk par mēnesi “FK Lielupe” nespēja izcīnīt punktus. “FK Alberts” komandai, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, iet ne visai labi, gan mums, gan viņiem pēc sešām nospēlētām spēlēm ir pa 7 punktiem.

Abās komandās šodien ir pa vienam spēlētājam, kuram šī spēle ir jāizlaiž – “FK Alberts” komandā tas ir Elvis Meļķis, bet “FK Lielupe” komandai nespēs palīdzēt Daņila Savicks. Šis ir ļoti liels zaudējums, un kopumā, šobrīd komandā ir diezgan nepatīkama situācija, jo uzreiz vairāki spēlētāji ir traumēti, kā arī daži pagaidām nevar palīdzēt komandai. Bet mūsu spēlētāji šodien cīnīsies par trīs punktiem, tas ir viennozīmīgi!

Vēl no lietām, kuras būtu jāmin ir laikapstākļi. Šorīt Lietuvā nolijis tā dēvētais “gadsimta” lietus, un šī fronte tuvojas Latvijai. Tieši spēles laikā ir gaidāmi diezgan ekstremāli laikapstākļi: stiprs lietus, krusa, pērkona negaiss un brāzmains vējš. Cerēsim, ka viss tikko minētais nesasniegs Salaspils stadionu un netraucēs spēles gaitai. Tikmēr jāatceras pagājušā gada spēle pret “FK Aliance”, kad nepilnu 10 minūšu laikā laukums bija pārveidojies vienā lielā peldbaseinā. Viss ir jāņem vērā un jāpielāgojas apstākļiem un jācīnās par uzvaru. Līdzjutējus gribam iepriecināt ar to, ka Salaspils stadionā ir jumts, tāpēc gaidīsim visus šovakar 19:30 Salaspils pilsētas stadionā! #ticamkomandā