Uzņemsim Salacgrīvas komandu

Šodien 17:00 Rīgas 49.vidusskolas stadionā “FK Lielupe” aizvadīs savu otro mājas spēli šosezon. Pie mums ciemosies komanda “FK Salacgrīva”, ar kuru jau esam vairākkārt tikušies. Kopumā esam aizvadījuši četras spēles 2.Līgas ietvaros, divas spēles 3.Līgā un vienu reizi esam tikušies draudzības spēlē. Kopumā mūsu bilance pret Salacgrīvas komandu nav diez ko laba – viena uzvara septiņās spēlēs ar kopējo vārtu attiecību 12:27. Šodien ir pienācis laiks to beidzot uzlabot.

Jāatzīmē, ka šodien mūsu futbolisti aizvadīs pirmo spēli jaunajā mājas formā, tieši vakar to noprezentēja mūsu kapteinis Kārlis Villerušs, Aleksandrs Ivanovs un zviedrs Gustafs Kallrids. Cerēsim, ka mūsu jaunā forma nesīs mums veiksmi un jau šodien mēs iegūsim pirmo uzvaru šajā sezonā!

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=nWHLiue5Zd8[/embedyt]

picmonkey-collageimg-20170512-wa0010 img-20170512-wa0028

Runājot par rezultātiem, tad “FK Lielupe” pēc divām spēlēm ar vienu punktu atrodas septītajā vietā, kamēr “FK Salacgrīva”, aizvadot divas spēles, joprojām ir bez punktiem. Jāatzīmē, ka iepriekšējā kārtā “FK Salacgrīva” savās mājās zaudēja ar 2:12 “SK Cēsis” vienībai, bet šodien viņiem noteikti būs stiprākais sastāvs laukumā, tāpēc pievērst uzmanība tādam rezultātam un nenovērtēt pretinieku nekādā gadījumā nedrīkst. Gaidīsim visus šodien Rīgas 49.vidusskolas stadionā, mums ir vajadzīgs tavs atbalsts!

#ticamkomandā