Pirmais punkts šosezon!

Vakar “FK Lielupe” devās pirmajā izbraukumā šosezon. Pēc nepatīkama zaudējuma pret “FK Aliance” komandu, kur izlaidām punktus no rokām, komanda bija noskaņojusies ļoti nopietni. Spēles sākums padevās mums tīri labs, izveidojām vairākus ļoti bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, bet arī laukuma saimnieki “BFK Salaspils” vairākkārt apdraudēja mūsu vārtus, bet, par laimi, Antons Vasiļjevs bija modrs un glāba komandu. Tāpat kā pagājušajā nedēļā, arī šajā spēlē rezultātu atklāja mūsu futbolisti, kad pirmā puslaika izskaņā Ruslans Aleksejevs apspēlēja vārtsargu un raidīja bumbu vārtu tīklā.

Otrā puslaika sākumā Ruslans Aleksejevs varēja gūt vēl vienus vārtus, bet nespēja realizēt teicamu izdevību. Puslaika vidū 7 minūšu laikā mājinieki pamānījās gūt divus vārtus un nu jau vajadzēja atspēlēties. Mūsu futbolisti spieda uz vārtiem, līdz beidzot Ruslans Aleksejevs 9 minūtes līdz pamatlaika beigām panāca 2:2. Ļoti labi šajā epizodē nospēlēja Judžins Ansahs, kurš uznāca uz maiņu un efektīvi sita pa vārtiem ar tā saucamo “bicycle kick”, sitienu bloķēja mājinieku aizsargs, bet pirmais pie bumbas bija Ruslans Aleksejevs, kurš arī izrāva neizšķirtu.