Pirmais izbraukums šajā sezonā

Šovakar “FK Lielupe” dosies savā pirmajā izbraukumā 2017.gada sezonā. Brauksim ciemos pie “BFK Salaspils” komandas, ar kuriem jau esam tikušies šajā pavasarī divas reizes, tiekoties pārbaudes spēlēs. Abu spēļu scenārijs bija diezgan līdzīgs, jo mēs pirmie ielaidām vārtus, spējām atspēlēties, bet ielaidām vēl. Pirmajā pārbaudes spēlē aprīļa sākumā tika piedzīvots zaudējums ar 1:2, toreiz vienīgos vārtus mūsu labā guva Ruslans Aleksejevs, realizējot 11 metru soda sitienu. Otrajā pārbaudes spēlē ar vārtiem atzīmējās Pāvels Baikovs, kurš guva vārtus pēc Kārļa Villeruša piespēles.

Salīdzinājumā ar pieteikumu pirmajai spēlei, sekoja izmaiņas. Pēc spēles ar “FK Aliance” bija bažas par Kārli Villerušu un Pāvelu Baikovu, kurš nespēja aizvadīt spēli līdz beigām un tika nomainīts. Ja Kārlim Villerušam savainojums nebija nopietns un viņš šodien ir gatavs doties laukumā, tad Pāvels Baikovs šo spēli izlaidīs. Tāpat šajā spēlē nevarēs piedalīties Aleksandrs Ivanovs, kurš par otro brīdinājumu tika noraidīts no laukuma pašās spēles beigās. Arī Andrejs Aņņenkovs treniņā iedzīvojās traumā, un kādu laiku izlaidīs, kā arī Jānim Magazeinim ir veselības problēmas un šo spēli viņš ir spiests izlaist. Toties sastāvu papildināja Ruslans Aleksejevs, Igors Ļahovs, Daņila Savicks, Artūrs Rudzītis, Vladimirs Stirmanovs, Andrejs Ivanovs, Renāts Rahimovs un Andrejs Babuškins.

Runājot par “BFK Salaspils” komandu, tad viņi arī iesāka sezonu ar zaudējumu izbraukumā pret “SK Cēsis” 1:3. Abas komandas centīsies iegūt pirmos punktus šosezon, līdz ar to arī šoreiz ir gaidāma spraiga cīņa.

Spēles sākums 19:30 Salaspils pilsētas stadionā. Mēs jau tagad sagaidām diezgan nopietnu atbalstu no mūsu līdzjutējiem, kuri kuplā skaitā dosies uz Salaspili, dodies atbalstīt arī tu! #ticamkomandā